KATEGORİLER
İSTATİSLİKLER
Toplam Kategori : 35 Yeni Programlar : 5 Bugün Güncellenen : 0 Bugün Eklenen : 0 Online Ziyaretci : 8
Ana Sayfa » İş - Ofis » Sözlük » Çeviri Programı

Sürüm : 4.6 Boyutu : 2.39 Mb Kullanım İzni : Süre Kısıtlamalı Dili : Türkçe Platform : Windows Tümü Üretici Firma : : AceTools Eklenme Tarihi : 29-10-2010
PROGRAM HAKKINDA

Easy Translator, internet bağlantısı gerektiren ve bir dilden başka bir dile çeviri yapabilen bir programdır. Kolay kullanımı ve basit arayüzü sayesinde ve Google tabanını kullandığı için çok sayıda dilden dile çeviri yapabilir.

Program internet üzerinden çeviri işini gerçekleştirdiği için internet bağlantısına ihtiyaç duyulur. Ayrıca eğer bilgisayarınızda bir güvenlik duvarı (firewall) programı varsa bu programın internete çıkışına izin vermelisiniz.

Programın içine TXT, HTML tarzında dosyaları açıp, bunları çevirebilirsiniz. Bu çevrilen metni TXT ve HTML olarak kaydedebilirsiniz. Kes, kopyala, yapıştır işlemleri yapabilir ve yazıcıdan çıktı alabilirsiniz.

Üst kısma metni yazıp dili seçin (ya da yapıştırın). Alt kısımdan da çevireceğiniz dili seçip `Translate` tuşuna bastığınızda çevirmeye başlar.

Programı 14 gün ücretsiz kullanabilirsiniz. Daha sonra kullanabilmek için satın almalısınız. Lisanslı fiyatı ise 59.95€`dur.

Program kurulumdan itibaren Türkçe. Türkçe dahil 58 dil arasında google çeviri programını kullanarak çeviri yapmaktadır.

Easy Translator, çevirme, çeviri yapma programı, çince türkçe çeviri, portekizce türkçe çeviri
Bu Program İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?<
ADINIZ: MAİL:
MESAJINIZ:
Çeviri Programı
SEÇME PROGRAMLAR