KATEGORİLER
İSTATİSLİKLER
Toplam Kategori : 35 Yeni Programlar : 5 Bugün Güncellenen : 0 Bugün Eklenen : 0 Online Ziyaretci : 0
Ana Sayfa » Oyun » Bulmaca » Ülke bulma oyunu

Sürüm : 3.04 Boyutu : 789 Kb Kullanım İzni : Ücretsiz / Tam Sürüm Dili : Ingilizce Platform : Windows Tümü Üretici Firma : : Marianne Wartoft Eklenme Tarihi : 27-12-2009
PROGRAM HAKKINDA

Seterra 70 farklı egzersiz ile coğrafya bilgisi ve eğitimi üzerine kurgulanmış ülke bulma programıdır (oyunudur

 

). Seterra ile internete bağlı olmadan ve ücretsiz olarak coğrafya bilginizi (bayrak, şehir, başkent, kıtaları görsel olarak bulmak) geliştirebilirsiniz.

Küçük boyutlu ve kullanımı kolay. Herkes tarafından rahat bir şekilde kulanılabilir. Bu sayede 7`den 70`e herkes bilgisini sınamış olur. Okullarda bile bir yardımcı araç olarak kullanılabilir.

Taslak harita üzerinden ülkeleri (kıta kıta ya da tamamını) gösterilen bayraklara göre ülkeleri işaretleyip, başkentlere göre ülkeler bulacağınız zevkli, eğelenceli, hoş, eğitici ve ücretsiz bir oyundur.

Örneğin, Avrupa ülkeleri, Amerika eyaletleri, Fransa şehirleri, Asya ülkeleri gibi yerleri bulma üzerine eğtici ve öğretici güce sahip.

Program Türkçe hariç çoklu dil desteğiyle geliyor. Sade ve basit bir arayüzle hem kendiniz hem de arkadaşlarınızla yarışmak için oynayabilirsiniz.

Programı arkadaşlarınızla paylaşıp kendi aranızda yarışmalar bile düzenleyebilirsiniz. Bu sayede ülke, şehir ve bayrakları daha kolay ve daha hızlı öğrenebilirsiniz.

Programın ana penceresinden seçim yapıp `start` tuşuna tıkladığınızda eğlenceye ve öğrenmeye başlayabilirsiniz.

Tamamen ücretsiz coğrayfa oyunuyla iyi eğlenceler.

bedava Oyun, bedava Bulmaca, Seterra, ülke bulma oyunu
Bu Program İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?<
ADINIZ: MAİL:
MESAJINIZ:
Ülke bulma oyunu
SEÇME PROGRAMLAR