KATEGORİLER
İSTATİSLİKLER
Toplam Kategori : 35 Yeni Programlar : 5 Bugün Güncellenen : 0 Bugün Eklenen : 0 Online Ziyaretci : 16
Ana Sayfa » Oyun » Şans Oyunları » İddaa Sistem Hesap Programı

Sürüm : 1.3 Boyutu : 5.80 Mb Kullanım İzni : Ücretsiz / Tam Sürüm Dili : Türkçe Platform : Windows Tümü Üretici Firma : : Tutku Yazılım Eklenme Tarihi : 08-04-2009
PROGRAM HAKKINDA

İddaa sistem hesap programı, girmiş olduğunuz kod ve oranların sistem blgilerini hesaplayan ve diğer hesaplamaları da yapan ücretsiz bir yazılım.

Program açıldığında Kodu ve Oranı girmeniz gereken alanlar ile birlikte boş sistem alanları görülecektir. Gerekli olan kod ve oranları girdikten sonra, kuponunuza ait sistem bilgilerini işaretlediğinizde, yazılım sizin ne kadar ödemeniz gerektiğini ve kuponun kazanılması halinde ne kadar kazanacağınızı otomatik olarak hesaplar.

Ayrıca programda misli ve kupon tutarı bilgilerini de girerek hesaplama işini tümüyle yazılıma bırakabilirsiniz. Kuponunuzun hazırlanma ve kontrol sürecinde yorum yapmanızı kolaylaştıracak şekilde ‘Banko’ ya da ‘Tuttu’ kutucuklarını işaretleyebilirsiniz.

Ayrıca programın Türkçe ve ücretsiz oluşu da kullanıcılar için büyük avantaj sağlıyor.

İddaa Sistem Hesap Programı, idda sistem hesaplama, idda programı, iddaa programı indir, iddaa sistem oynama programı indir
Bu Program İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?<
ADINIZ: MAİL:
MESAJINIZ:
İddaa Sistem Hesap Programı
SEÇME PROGRAMLAR