KATEGORİLER
İSTATİSLİKLER
Toplam Kategori : 35 Yeni Programlar : 5 Bugün Güncellenen : 0 Bugün Eklenen : 0 Online Ziyaretci : 0
Ana Sayfa » Oyun » Spor » Şut oyunu

Sürüm : 1.0 Boyutu : 2.83 Mb Kullanım İzni : Ücretsiz / Tam Sürüm Dili : Türkçe Platform : Windows Tümü Üretici Firma : : HZK Games Eklenme Tarihi : 28-08-2009
PROGRAM HAKKINDA

Galatasaray`ın 10 numarası Cassio Lincoln için yapılmış güzel bir frikik oyunudur. Oyunda Lincoln ile her bölümde farklı açılardan kaleye goller atmaya çalışıyorsunuz. Arka fonda Galatasaraylıları coşturan "Çıldırın" müziği ile Lincoln`la şut çekiyorsunuz.

Oynanış
Bu oyunda Galatasaray`ın 10 numarası Brezilyalı yıldız futbolcu Cassio Lincoln ile birinci seviyeden dokuzuncu seviyeye kadar her etapta farklı açılardan serbest vuruş kullanarak kaleye gol atmaya çalışıyorsunuz. Toplam 10 top hakkınız var. Oyunu bitiremeden toplarınız tükendiğinde tekrar birinci bölümden başlıyorsunuz. Çektiğiniz serbest vuruşları tekrar izleyebiliyorsunuz. Oyunun arka fonunda şampiyonluğun müziği "Çıldırın" var.

Kurulum ve Gereksinimler
Oyun Flash platformunda tasarlandığı için çoğu bilgisayarda sorunsuz çalışabilir. Dosyayı indirdiğinizde içindeki ".exe" dosyasını çalıştırmanız yeterlidir.

Lincoln Freekick, şut oyunu, çıldırın müzigi
Bu Program İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?<
ADINIZ: MAİL:
MESAJINIZ:
Şut oyunu
SEÇME PROGRAMLAR