KATEGORİLER
İSTATİSLİKLER
Toplam Kategori : 35 Yeni Programlar : 5 Bugün Güncellenen : 0 Bugün Eklenen : 0 Online Ziyaretci : 18
Ana Sayfa » Araçlar » Programlama » 3D Button API

Sürüm : 4.0 Boyutu : 5.67 Mb Kullanım İzni : Süre Kısıtlamalı Dili : Ingilizce Platform : Windows Tümü Üretici Firma : : MultiMediaSoft Eklenme Tarihi : 02-05-2009
PROGRAM HAKKINDA

3D Button API, programcılar için, 3D Active Button Magic gibi yeni tuşlar içeren DLL dosyalarında kullanılabilen bir eklentidir.

Programı oluşturduğunuz DLL dosyalarında ya da DLL dosyası içeren yazılımlarda ActiveX denetimi olarak ekledikten sonra kolaylıkla kullanabilirsiniz. Program içeriğinde birçok tuş ve temayı barındırır. Ofis 2003, Ofis 2007, Vista temalarında ve renk düzeninde uygulamalar geliştirebilir, programlarınızın görsel açıdan profesyonelliğe ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Üç boyutlu ve kaliteli tuşların bulunduğu bu eklentiden, herhangi bir tuşu kullanabileceğiniz gibi, kendi renk düzeniniz ile zevkinize ve ihtiyacınıza uygun, yeni bir tuş da oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz tuşu ya da temayı kaydedebilir ve bu sayede daha sonra da kullanabilirsiniz. Program ayrıca birden fazla temayı bir arada kullanmaya da olanak sağlıyor. Bu sayede yazılımınızda gelişmiş bir arayüz oluşturabilirsiniz.

Uygulamanızın Windows XP, Vista, Ofis 2003 ya da Ofis 2007 gibi görünmesini sağlayabilirsiniz.

Görsel açıdan olağanüstü zenginlik kazandırabileceğiniz yazılımlarınızı bu sayede çok daha kısa sürede pazarlayabilir, müşteri memnuniyetini arttırabilirsiniz.

Programın bu kısıtlı sürümünde sınırlı sayıda tuş özelliğini kullanabiliyorsunuz.
Programın tam sürümüne 69$ ödeyerek sahip olabilirsiniz.

3D Button API, 3D Button API indir, ücretsiz 3D Button API indir
Bu Program İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?<
ADINIZ: MAİL:
MESAJINIZ:
3D Button API
SEÇME PROGRAMLAR