KATEGORİLER
İSTATİSLİKLER
Toplam Kategori : 35 Yeni Programlar : 5 Bugün Güncellenen : 0 Bugün Eklenen : 0 Online Ziyaretci : 20
Ana Sayfa » Araçlar » Programlama » 3D Button Suite

Sürüm : 2009 Boyutu : 9.69 Mb Kullanım İzni : Süre Kısıtlamalı Dili : Ingilizce Platform : Windows Tümü Üretici Firma : : MultiMediaSoft Eklenme Tarihi : 02-05-2009
PROGRAM HAKKINDA

3D Button Suite, programcılar için, görsel kod geliştirme yazılımlarında kullanılabilecek, yeni tuşlar eklentisi uygulamalarının bir arada bulunduğu bir 3 ü bir arada yazılımıdır.

İçeriğinde 3D Active Button Magic ,3D Button API ve
3D Button Visual Editor programlarını bulundurur.

3D Button Visual Editor, web tasarımlarında büyük oranda işinizi kolaylaştıracak özelliklere sahip, 3 boyutlu tuşlar oluşturma yazılımıdır.

3D Button API, programını oluşturduğunuz DLL dosyalarında ya da DLL dosyası içeren yazılımlarda ActiveX denetimi olarak ekledikten sonra kolaylıkla kullanabilirsiniz.

3D Active Button Magic, programını Visual Studio 6.0 , Visual Studio.NET ve Delphi yazılımlarında ActiveX denetimi olarak ekledikten sonra kolaylıkla kullanabilirsiniz. Program içeriğinde birçok tuş ve temayı barındırır. Ofis 2003, Ofis 2007, Vista temalarında ve renk düzeninde uygulamalar geliştirebilir, programlarınızın görsel açıdan profesyonelliğe ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

3 Boyutlu ve kaliteli tuşların bulunduğu bu eklentilerden, herhangi bir tuşu kullanabileceğiniz gibi, kendi renk düzeniniz ile, zevkinize ve ihtiyacınıza uygun, yeni bir tuş da oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz tuşu ya da temayı kaydedebilir ve bu sayede daha sonra da kullanabilirsiniz. Program ayrıca birden fazla temayı bir arada kullanmaya da olanak sağlıyor. Bu sayede yazılımınızda gelişmiş bir arayüz oluşturabilirsiniz.

Uygulamanızın Windows XP, Vista, Ofis 2003 ya da Ofis 2007 gibi görünmesini sağlayabilirsiniz.

Görsel açıdan olağanüstü zenginlik kazandırabileceğiniz yazılımlarınızı bu sayede çok daha kısa sürede pazarlayabilir, müşteri memnuniyetini arttırabilirsiniz.

Programın bu kısıtlı sürümünde sınırlı sayıda tuş özelliğini kullanabiliyorsunuz.
Programın tam sürümüne 69$ ödeyerek sahip olabilirsiniz.

3D Button Suite, 3D Button Suite indir, 3D Active Button Magic ,3D Button API, 3D Button Visual Editor indir
Bu Program İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?<
ADINIZ: MAİL:
MESAJINIZ:
3D Button Suite
SEÇME PROGRAMLAR