KATEGORİLER
İSTATİSLİKLER
Toplam Kategori : 35 Yeni Programlar : 5 Bugün Güncellenen : 0 Bugün Eklenen : 0 Online Ziyaretci : 15
Ana Sayfa » Web Araçları » Site Tasarım ve Yönetimi » 3D Button Visual Editor

Sürüm : 5.0 Boyutu : 3.77 Mb Kullanım İzni : Süre Kısıtlamalı Dili : Ingilizce Platform : Windows Tümü Üretici Firma : : MultiMediaSoft Eklenme Tarihi : 02-05-2009
PROGRAM HAKKINDA

3D Button Visual Editor, web tasarımlarında büyük oranda işinizi kolaylaştıracak özelliklere sahip, 3 boyutlu butonlar oluşturma yazılımıdır.

Program içeriğinde barındırdığı temaları dilediğiniz renkler ve yazı ile düzenleyerek, dilediğiniz resim dosyası biçiminde kaydetmenize olanak sağlar. Dilerseniz, programın sıkıştırma özelliğini kullanabilir, bu sayede butonun kalitesini bozmaksızın, küçük boyutlu olmasını sağlayabilirsiniz.
Programda bulunan temaların yanı sıra dilerseniz butonları, MS Ofis 2007, MS Ofis 2003 ya da Vista Aero temalarına uygun renklerde hazırlayabilirsiniz. Üzerine yazdığınız yazıya dilediğiniz düzenlemeyi yapabilir, sağa sola kaydırabilir, boyutunu büyütebilir, küçültebilir ya da butonunuza uygun renk ile değiştirebilirsiniz. Butonun üzerine gelindiğinde yazının renginin değişmesini sağlayabileceğiniz gibi, butonun renginin değişmesini de sağlayabilirsiniz. Butona uyumlu olacak şekilde daha önce hazırlamış olduğunuz resimlerinizi, örneğin işaretlerinizi ya da logonuzu, butonunuza ekleyebilirsiniz. Oluşturmuş olduğunuz butonları programda tema olarak kaydedebilirsiniz. Daha sonra bu temayı seçerek üzerinde değişiklikler yapabilirsiniz.
Programın anlık çalışan önizleme özelliği sayesinde, uygulamak istediğiniz temanın üzerine tıkladığınızda butonunuzun nasıl göründüğünü görebilirsiniz. Birden fazla butonu tek bir dosya olarak kaydedebilir ve düzenlemenizi tek dosya üzerinden yapabilirsiniz. Kaydedilen dosya biçimini değiştirebilir, ayrıca isterseniz şeffaf resim biçimlerinden birini de seçebilirsiniz.

Programın Genel Özellikleri :

 • 3 Boyutlu buton oluşturma
 • Vista, Ofis 2007, Ofis 2003 temaları ile uyumlu butonlar oluşturma
 • PNG, JPG, BMP, GIF dosya biçimlerinde kaydetme olanağı
 • Kendi temanızı oluşturma ve çalışmanızı tema olarak kaydetme
 • Birden fazla resim ile çalışabilme
 • Arka plan resmi ekleyebilme
 • Renk ve yazı düzenlemeleri yapabilme
 • Yapılan işlemlerin raporlarını görüntüleme
 • Kullanışlı birçok 3 boyutlu hazır butonlar
 • Kullanıcı dostu, kolay arayüz

  Programın bu deneme sürümünde oluşturmuş olduğunuz butonların sağ üst köşesinde demo yazısı ile karşılaşıyorsunuz. Programın tam sürümünü sitesinden 49$ karşılığında temin edebilirsiniz.
3D Button Visual Editor, 3D Button Visual Editor indir
Bu Program İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?<
ADINIZ: MAİL:
MESAJINIZ:
3D Button Visual Editor
SEÇME PROGRAMLAR