KATEGORİLER
İSTATİSLİKLER
Toplam Kategori : 35 Yeni Programlar : 5 Bugün Güncellenen : 0 Bugün Eklenen : 0 Online Ziyaretci : 9
Ana Sayfa » İş - Ofis » Saat - Takvim - Ajanda » AGSoft Randevu ve Görüşme Takip Programı

Sürüm : 2.2 Boyutu : 2.75 Mb Kullanım İzni : Süre Kısıtlamalı Dili : Türkçe Platform : Windows Tümü Üretici Firma : : AGSoft Yazılım Eklenme Tarihi : 09-08-2009
PROGRAM HAKKINDA

Üreticiden: AGSoft yazılım olarak özellikle milletvekillerinin veya siyasetle uğraşanların randevularının ve görüşmelerinin takibi amacıyla hazırlamış olduğu çok özel bir programdır. Günlük yapılacak görüşmeleri ve günlük programınızı çok rahat bir şekilde takip edebilirsiniz. Kişi bilgilerini ve görüşme detayları ile geçmiş görüşmelere ait notlarınızı görebilirsiniz.

Kayıtlı kişilerin akraba, eş, dost ve arkadaş çevrelerini ayrıca takip edebilir veya kayıtlı listelerden onlara bağlantı yapabilirsiniz.

O güne ait doğum günü, evlilik yıldönümü gibi kişilere has bilgileri görebilir, milli günlere ait bilgilere ulaşabilirsiniz.

Siyasetçilerin veya dernek yöneticisi gibi günlük olarak randevuları olan ve kişilerle ilişkinler içinde olan herkesin ihtiyacı olan bir programdır.

PROGRAMIN İŞLEYİŞİ:

1.Program ilk kez kullanıldığında programda kayıtlarını tutacağınız veya randevu vereceğiniz kişilere ait kayıt girmeniz gerekmektedir. bunun için programın "Kişi Giriş ve Detayları" bölümünden yeni bir kayıt girmeniz gereklidir. Bu bölüm aynı zamanda kişilere ait detalı bilgilerin görüşme ve diğer işlemlerin takip edildiği bölümdür. Bu bölüm içindeyken görüşme yapabilir veya başka kişilere ait işlem yapabilirsiniz.

2.Kişi fihristi bölümü ile ulaşmak istediğiniz kişilere ulaşıp bu kişilere randevu verebilir veya bu kişilere ait bilgileri güncelleyebilirsiniz.

3.Randevular bölümüyle verilen randevulara ulaşabilir ve değşiklik yapabilirsiniz.

4.Giriş bölümünden o güne ait;
a) Bekleyen randevuları,
b) Görüşülen randevuları,
c) İptal olan randevuları,
d) Milli gün ve hatırlatmaları,
e) Önemli gün ve hatırlatmaları (kişilere ait bilgilere girilen, doğum günü, özel gün vs.) ve
f) Günlük alınan notlara ulaşabilirsiniz.

PROGRAMDA YAPABİLECEKLERİNİZ:
1. Kişilere ait bilgilerin takibi
a) Kişilerin Sicil bilgileri,
b) Kişilerin Akraba dost ve aile yapısı ile ilgili bilgiler,
c) Kişilerin önceki görüşmelere ait notlar ve tarihler ve
d) Kişilere ait önemli gün ve hatırlatmalar.
2.Günlük randevuların takibi
3.Görüşmelerin takibi
4.Günlük notların takibi

2.2 sürümü ile gelen yenilikler;
1. Çok kullanıcılı işlemler geliştirildi. Başka kullanıcıdan gelen bilgilerin güncelleme işlemi kullanıcının seçimi doğrultusunda belirli periyotlarda otomatik yapması sağlandı.
2. Önceki sürümde ilk kurulumda oluşan hatalar giderildi.

AGSoft randevu ve görüşme takip programı, randevu ve görüşme takip programı indir, randevu takip defteri indir, randevu defteri indir
Bu Program İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?<
ADINIZ: MAİL:
MESAJINIZ:
AGSoft Randevu ve Görüşme Takip Programı
SEÇME PROGRAMLAR