KATEGORİLER
İSTATİSLİKLER
Toplam Kategori : 35 Yeni Programlar : 5 Bugün Güncellenen : 0 Bugün Eklenen : 0 Online Ziyaretci : 13
Ana Sayfa » Oyun » Macera » Alien Shooter 2

Sürüm : Demo Boyutu : 142 Mb Kullanım İzni : Özellik Kısıtlamalı / DeMo Dili : Ingilizce Platform : Windows Tümü Üretici Firma : : Sigma Team Eklenme Tarihi : 08-04-2009
PROGRAM HAKKINDA

Sigma Team firmasının çılgınça savaşıp her şeyi vur mantığında Alien Shooter oyunu ile başlattığı ve artık 3 boyutlu kaliteye getirdiği Alien Shooter 2 oyunu demo sürümü ile karşınızda.

Oyun Özellikleri:
- Dinamik gölgeler ve ışıklandırma
- Doğal olaylar (Yağmur, sis, su)
- [NPC] Bilgisayar kontrollü karakterler
- 50 çeşit kullanılabilir silah
- 20 farklı çeşit faydalı nesneler
- 3 oyun modu: Campaign, Survive ve Ağ oyunu

Genel
İlk oyun olan Alien Shooter`ı henüz bilmeyenler için bir açıklama gerekiyor. Gizli bir araştırma bölgesine gidiyorsunuz ancak gitme nedeniniz orada neler olduğunu öğrenmek ve tehdidi ortadan kaldırmak.

Şimdi ise işiniz çok daha zor çünkü tehdit araştırma arazisi dışına sızmış. Savaş kaldığı yerden devam ediyor. Artık mücadelede tek başınıza değilsiniz. Çeşitli noktalarda yetenekli askerler ile birlikte göreve çıkacaksınız. Hatta kimi görevlerde ağır zırhlı ve silahlı araçlarınız olacak.

Tek oyuncu bölümü dışında artık arkadaşlarınız ile yaratıklara karşı yeni bir tür mücadeleye atılabileceksiniz. Kişisel alan ağınız üzerinden arkadaşlarınızla birleşip oyunu başlatmanız yeterli.

Sistem Gereksinimi:
- 1.7 ghz işlemci
- nVidia GeForce2 / ATI Radeon 8500 veya üstü ekran kartı
- 256 mb bellek
- DirectSound kapsamlı ses kartı
- Direct3D kapsamlı grafik kartı

Alien Shooter 2 oyununun tam sürümünü alanlar skorlarını oyunun resmi internet sitesine gönderebilir ve skor tabelasına adlarını yazdırabilirler.

Alien Shooter 2 online skorlar tabelasına BURADAN ulaşabilirsiniz.

Alien Shooter 2, Alien Shooter 2 indir, Alien Shooter 2 kaydet, Alien Shooter 2 yükle, Alien Shooter 2 oyna, free Alien Shooter 2 download, Alien Shooter indir
Bu Program İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?<
ADINIZ: MAİL:
MESAJINIZ:
Alien Shooter 2
SEÇME PROGRAMLAR