KATEGORİLER
İSTATİSLİKLER
Toplam Kategori : 35 Yeni Programlar : 5 Bugün Güncellenen : 0 Bugün Eklenen : 0 Online Ziyaretci : 13
Ana Sayfa » İnternet » Program Yamaları » A-Patch (MSN Messenger için)

Sürüm : 1.3.0 RC2 (build 26) Boyutu : 119 Kb Kullanım İzni : Ücretsiz / Tam Sürüm Dili : Ingilizce Platform : Windows Tümü Üretici Firma : : The A-Patch Team Eklenme Tarihi : 31-03-2009
PROGRAM HAKKINDA

A-Patch, MSN Messenger üzerindeki neredeyse her özelliği tek tek değiştirebilme imkanı sunan, basit ve küçük boyutlu bir MSN Messenger yaması.

Şu ana kadar incelediğim bütün MSN Messenger yamalarından daha kapsamlı, daha kullanışlı, yükleme gerektirmeyen ve olabildiğince sorunsuz bir yama olmasının yanı sıra MSN Messenger 6.2`den 7.5`e kadar bütün sürümlerle de uyumlu.

Çoklu oturum açma ve sınırsız titreşim gibi artık çoğu yamada bulunan özellikleri de içeren 70`ten fazla seçeneğiyle tam bir kişiselleştirme ve kolaylık sağlıyor.

Kullanımı:
- Programı indirin
- Zip arşivindeki exe dosyasını çıkarın ve çalıştırın
- Programı açın
- Msn`inizin kapalı olduğundan emin olun
- `Patch Msn Messenger`ı seçin
Bundan sonra birkaç sayfa boyunca Msn`de istediğiniz ve istemediğiniz özellikleri seçeceksiniz. Bitirdikten sonra Apply`a basarak seçimlerinizi uygulayabilirsiniz.

Uyarı:
Eğer A-Patch yamaları uygulamakta başarısız olursa MSN Messenger`ınızı ve tüm eklentilerini kaldırıp tekrar yükleyerek deneyin.

Lütfen Dikkat:
Bu sürüm MSN Messenger 6.2`den 7.5`e kadar geçerlidir. Windows Live Messenger sürümleri A-Patch (Windows Live Messenger)`ı kullanabilirsiniz.

msn yamai A-Patch indir, A-Patch msn yaması indir
Bu Program İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?<
ADINIZ: MAİL:
MESAJINIZ:
A-Patch (MSN Messenger için)
SEÇME PROGRAMLAR