KATEGORİLER
İSTATİSLİKLER
Toplam Kategori : 35 Yeni Programlar : 5 Bugün Güncellenen : 0 Bugün Eklenen : 0 Online Ziyaretci : 6
Ana Sayfa » Oyun » Aksiyon » AssaultCube

Sürüm : 1.1.0.0 Boyutu : 41.5 Mb Kullanım İzni : Full Sürüm Dili : Ingilizce Platform : Windows 2000/2003/XP/Vista/7 Üretici Firma : : Assault Cuber Team Eklenme Tarihi : 12-08-2010
PROGRAM HAKKINDA

Program Hakkında
AssaultCube ücretsiz, Counter Strike benzeri bir savaş oyunudur. Tekli ve çoklu oyuncu desteğinin yanında bot desteği ile rahatlıkla oynanabilir.

Oyun eski bilgisayarlar düşünülerek tasarlanmıştır. Oyun içerisinden doğru ayarlamalar yapıldığı takdirde sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. (Ör: Pentium III)

Demo özelliği sayesinde oyunun kendini kaydetme özelliği bulunmaktadır.

Oyunda 12 adet çoklu oyuncu modu vardır (Deathmatch, Survivor, Capture the Flag, Hunt the Flag, Keep the Flag, Pistol Frenzy, Last Swiss Standing & One-Shot One-Kill, ...)

Oyun seçim menüsünden oyunla birlikte gelen 19 haritadan birini seçebileceğiniz gibi harita hazırlama aracı ile kendi haritanızı oluşturarak oynayabilirsiniz.

Oyun ayar menüsünden, video ve ses ayarlamaları, oyn kontrolleri için klavye tuş atamaları ve diğer ayarlamaları kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Sistemi yormaması, boyutunun küçük olması ve haritalarının geliştirilmesi gibi güzel özellikleri yanında ücretsiz oluuşuyla tercih edilebilecek bir oyundur.

indireceğiniz oyun 1.0.2 sürümüdür. 1.0.4 sürüme yükseltmek için buraya tıklayarak güncelleştirme dosyasını indirip kurmanız gerekmektedir.

savaş oyunu, AssaultCube, savaş oyunu indir, AssaultCube yükle, oyna AssaultCube
Bu Program İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?<
ADINIZ: MAİL:
MESAJINIZ: