KATEGORİLER
İSTATİSLİKLER
Toplam Kategori : 35 Yeni Programlar : 5 Bugün Güncellenen : 0 Bugün Eklenen : 0 Online Ziyaretci : 10
Ana Sayfa » İnternet » Çeşitli Araçlar » Atomic Newsgroup Explorer

Sürüm : 4.30 Boyutu : 1.97 Mb Kullanım İzni : Süre Kısıtlamalı Dili : Ingilizce Platform : Windows 95/98/Me/NT/2000/XP/Vista Üretici Firma : : AtomPark Software Eklenme Tarihi : 20-03-2009
PROGRAM HAKKINDA

Atomic Newsgroup Explorer (ANE), e-posta adreslerini ve kullanıcı adlarını haber gruplarından elde edebilmek için hızlı ve etkili bir yazılım.

Aynı ilgi alanlarına sahip gruplar halinde kişileri bulmak ve onlarla temasa geçmek istiyorsanız, Atomic Newsgroup Explorerı çalıştırın herhangi bir NNTP sunucu adresi girin veya varsayılan listesinden seçin. Araştırmak istediğiniz usenet gruplarını işaretleyin ve "Başlat"a aktarma için basın.

Özellikler:
 

 • ANE şifre korumalı özel haber grupları ve mevcut usenet gruplarını göstermeyen sunucular üzerinde de çalışır.
   
 • ANE çok az miktarda bilgisayar kaynağına ihtiyaç duyar ve internete açık NNTP port ile bağlanan Windows (95, 98, ME, NT, 2000, XP ve Vista) ortamında arka planda sessizce çalışır.
   
 • Diğer e-posta toplayıcılarının bir üçüncü şahıs kitaplığına ihtiyaç duymasına karşın AtomParkın Newsgroup Extractorü herhangi bir ilave yazılıma ihtiyaç duymadan çalışabilmektedir.
   
 • Elde edilen liste aşağıda tanımlandığı gibi saklanabilir veya kullanılabilir:
  + Bir .txt, .csv dosyası, Windows Clipboard (pano), MS Word veya Excel kaydedilebilir.
  + Başka bir e-posta pazarlama programına gönderilebilir.

  Kısıtlama ve lisans:
  Deneme sürümde çıkartılan sonuçlar kaydedilemez. Tam olarak yararlanabilmek için satın almalısınız. ANE lisansı bir bilgisayar için olup, ömür boyu destek ve bir yıl güncelleme hizmeti ile beraber sunulmaktadır! Fiyatı 49.85 TLdir.
Atomic Newsgroup Explorer, Atomic Newsgroup Explorer indir, bedava Atomic Newsgroup Explorer
Bu Program İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?<
ADINIZ: MAİL:
MESAJINIZ: