KATEGORİLER
İSTATİSLİKLER
Toplam Kategori : 35 Yeni Programlar : 5 Bugün Güncellenen : 0 Bugün Eklenen : 0 Online Ziyaretci : 10
Ana Sayfa » Grafik - Resim » Animasyon » Bant reklam programı

Sürüm : 4.0 Boyutu : 2.38 Mb Kullanım İzni : Süre Kısıtlamalı Dili : Ingilizce Platform : Windows Me/2000/XP/Vista Üretici Firma : : Mourad AIT SAID Eklenme Tarihi : 22-08-2009
PROGRAM HAKKINDA

EasyBanner, web sayfaları için GIF biçiminde animasyonlu banner (bant reklam) hazırlama programıdır. Kolay kullanımı ve büyük programlarda olduğu gibi menüler içinde kaybolmadan hızlı ve kolay bir şekilde bant reklamlar hazırlayabilirsiniz. Hem amatör hem de profesyonel anlamda çalışma yapabilirsiniz.

Programın açılış ekranı üzerinde bant reklam hazırlayabilirsiniz. File> New yoluyla yeni görev başlatıp bu göreve isim vererek ve bant reklam biçimini de seçip (tam banner 468X60, özel biçimler şeklinde) çalışmanıza başlayabilirsiniz. Programın alt kısmında metin, konum, efekt, yazı tipi, boyut, renk gibi çeşitli seçenekleri düzenleyebilirsiniz. Yaptığınız çalışmayı `Preview/Öngörünüm` tuşuna basarak hemen görebilir ve GIF Export (GIF olarak çıkart) tuşuna bastığınızda (Bu seçenek deneme sürümde kapalıdır) GIF olarak dışarı çıkartabilirsiniz. Yine bu kısımda animasyonun döngü zamanını ve döngü efektleri ayarlanabilir.

Örnek sayfa için tıklayınız.

Kullanıcı dostu arayüzü ile programın içinden arka plan dokuları, resimler, renkler ve animasyon efetleri kolay bir şekilde değiştirilebilir.

Kısıtlama ve lisans:
Deneme sürümde GIF olarak dışarı çıkartamazsınız. Bunun için satın almalısınız. Lisanslı fiyatı ise 29.90$`dır.

EasyBanner, bant reklam programı, banner
Bu Program İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?<
ADINIZ: MAİL:
MESAJINIZ:
Bant reklam programı
SEÇME PROGRAMLAR