KATEGORİLER
İSTATİSLİKLER
Toplam Kategori : 35 Yeni Programlar : 5 Bugün Güncellenen : 0 Bugün Eklenen : 0 Online Ziyaretci : 13
Ana Sayfa » Grafik - Resim » Görüntüleyiciler » Bedava resim gösterici

Sürüm : 3.36 Boyutu : 1.9 Mb Kullanım İzni : Ücretsiz / Tam Sürüm Dili : Ingilizce Platform : Windows 2000/2003/XP/Vista/7 Üretici Firma : : Dipl.-Ing. Andreas R. Kleinert VDI Eklenme Tarihi : 15-03-2011
PROGRAM HAKKINDA

SView5 Program Hakkında
SView5, ücretsiz bir resim görüntüleme ve düzenleme yazılımıdır. Aslında Amiga bilgisayarlar için tasarlanmış, daha sonra Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlar için de uyumlu hale getirilmiştir. Temel görevi resim görüntüleme olmasına karşın özellikle resim düzenleme seçenekleri ile öne çıkan bir araçtır.

SView5, zengin C/C++ SDK üzerine kurulu olarak geliştirilmiştir. Aklınıza gelebilecek hemen hemen tüm popüler resim dosyası biçimlerini desteklemektedir. Bu sayede de neredeyse tüm resim dosyası biçimlerini birbirine dönüştürebilmektedir. Ayrıca yazılımla resimlerin boyutları üzerinde de düzeltmeler yapılabilmektedir.

SView5 yazılımı ile biçim dönüştürme ve boyut düzeltme işlemlerinin yanı sıra resimlerin renkleri için de oldukça gelişmiş ayarlar yapılabilir. Sahip olduğu özelliklerle resimler üzerinde her türden ayarlamaları kolayca yapabileceğiniz bir yazılımdır. Küçük boyutlu olması ve kolay kullanıma sahip olması ile iyi bir alternatif olarak görünmektedir.

Lütfen Dikkat: Yazılımı kullanabilmeniz için Microsoft .NET Framework 3.5 aracının sisteminizde kurulu olması gerekmektedir.

SView5, resim gösterme programı, resim düzenleyici indir
Bu Program İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?<
ADINIZ: MAİL:
MESAJINIZ:
Bedava resim gösterici
SEÇME PROGRAMLAR