KATEGORİLER
İSTATİSLİKLER
Toplam Kategori : 35 Yeni Programlar : 5 Bugün Güncellenen : 0 Bugün Eklenen : 0 Online Ziyaretci : 19
Ana Sayfa » Araçlar » Çeşitli » Bilgisayarve oyun performans artırıcı

Sürüm : Beta 4 Boyutu : 672 Kb Kullanım İzni : Ücretsiz / Tam Sürüm Dili : Türkçe Platform : Windows XP/Vista Üretici Firma : : IObit.com Eklenme Tarihi : 09-08-2009
PROGRAM HAKKINDA

Bilgisayarınızın oyun performansını artırmak ister misiniz?

Game Booster, bilgisayarınızda arka planda çalışan bazı servisleri geçici olarak kapar, sistem hafızasını temizler ve işlemcinizi optimize eder. Bu şekilde bilgisayarınızın hafıza ve işlemci kullanımı bir miktar düşerek oynadığınız oyun için daha fazla sistem kaynağı kullanabilirsiniz ve oyun esnasında sisteminizden daha iyi bir verim alabilirsiniz.

Programın kullanımı çok basit. Sadece bir tuşa tıklayarak aktif hale getirebiliriniz. İleri derecede teknik bilgi gerektirmiyor.

Üstelik son derece de güvenli. Ne sisteminize hış aşırımı (overclock) yapar, ne sistem ayarlarınızı veya sistem kütüğünüzü (registry) değiştirir. Sadece oyun oynama esnasında kullanmayacağınız servisleri kapatır.

Programı çalıştırdığınızda servisleri durdurduktan sonra arka planda çalışan bazı uygulamalarınızı da (antivirüs vs.) kapatıp kapatmamak istediğinizi sorar. Dilerseniz bunları da oyun esnasında geçici olarak kapatabilirsiniz. Veya bu uygulamaları kapatmamayı da seçebilirsiniz.

Program XP, Vista ve Windows 7 uyumlu, ücretsiz ve Türkçe destekli. Kurulum ekranları ingilizce, ancak çalıştırdığınızda Türkçe olarak çalışıyor.

Game Booster, Bilgisayar performans artırıcı indir, oyun performans artırıcı indir, performans artırıcı indir
Bu Program İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?<
ADINIZ: MAİL:
MESAJINIZ: