KATEGORİLER
İSTATİSLİKLER
Toplam Kategori : 35 Yeni Programlar : 5 Bugün Güncellenen : 0 Bugün Eklenen : 0 Online Ziyaretci : 12
Ana Sayfa » İş - Ofis » Hesaplayıcılar » Birim çevirme programı

Sürüm : 1.00 Boyutu : 609 Kb Kullanım İzni : Ücretsiz / Tam Sürüm Dili : Ingilizce Platform : Windows 95/98/Me/NT/2000/XP/Vista Üretici Firma : : Jörn Daub Eklenme Tarihi : 20-08-2009
PROGRAM HAKKINDA

Units!, bir ücretsiz birim çevirme programıdır. Yaygın olarak kullanılan çeşitli birimler arasında çeviri yapmaya yarar. Bu sayede örneğin, 17 inç kaç santim ederin cevabını hızlı ve kolay bir şekilde internette aramadan ve zaman kaybetmeden öğrenebilirsiniz.

Bir ayak (foot) kaç metre eder? Bir feet kaç kilometre eder? Ya da bir USD kaç Japon Yeni ederin cevabını kolayca bulabilirsiniz. Hem metrik hem İngiliz ölçü biirmleri arsında hem de 1000`den fazla birim arasında çevrim yapabilir.

Basit bir arayüze sahiptir. Dahili para birimi dönüştürücüsü ile internette otomatik güncelleme ile (eğer bir güvenlik duvarı programı kullanıyorsanız bu programın internete çıkışına izin vermelisiniz.) para birimleri arasında kolay dönüştürme yapabilir. Sadece iki fare tıklaması yeter. Units! ile bu iş parmaklarınızın ucunda.

Enerji, güç, açı, alan, kur, veri aktarım hızı, uzunluk, yoğunluk, kütle, ağırlık, elektrik, sıcaklık, radyoaktivite, basınç, zaman, tork, hız gibi çeşitli alanlarda dönüştürme yapabilir.

Units, birim çevirme programı, bedava birim çevirme programı indir, kolay birim çevirme programı indir
Bu Program İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?<
ADINIZ: MAİL:
MESAJINIZ:
Birim çevirme programı
SEÇME PROGRAMLAR