KATEGORİLER
İSTATİSLİKLER
Toplam Kategori : 35 Yeni Programlar : 5 Bugün Güncellenen : 0 Bugün Eklenen : 0 Online Ziyaretci : 7
Ana Sayfa » Oyun » Zeka » Brick Game

Sürüm : 1.0 Boyutu : 208 Kb Kullanım İzni : Ücretsiz / Tam Sürüm Dili : Türkçe Platform : Windows Tümü Üretici Firma : : BvT Grup Eklenme Tarihi : 14-08-2009
PROGRAM HAKKINDA

Standart bir renkli tuğla oyunu olan Brick Game oyununda, 3 farklı zorluk seviyesi bulunmaktadır. Oyunda uzmanlaştıkça daha zor seviyeleri deneyebilirsiniz.

Oyuncuların aldığı puanların listelendiği skor tablosu oyuna yarışma heyecanı katıyor.

Brick Game Nasıl Oynanır
Brick Game oyununda üç farklı renkte tuğla bulunmaktadır. Oyun, tetris oyunlarına benzer şekilde aşağı doğru belli bir hızla inen tuğlaları dizme mantığına dayanmaktadır. Fakat tetris oyunları da olduğu gibi farklı şekillerde değil, sabit şekilde tuğlalar gelmektedir. Gelen her tuğla üç farklı rengin rastgele kombinasyonundan oluşmaktadır.

Amaç tuğlaları aynı renkler yanyana gelecek şekilde dizmektir. Normal düzey oyunda 4 adet aynı renkli tuğla yanyana, üst üste ya da çapraz olarak yerleştirilirse, tuğlar patlayarak yok olur. Ne kadar çok tuğla patlatılırsa o kadar yüksek puan elde edilir.

Üretici/Editör Notu :
Öğrencilik yıllarımda yazdığım ve bugüne kadar kendime sakladığım projelerden biri olan Brick Game oyununu indir.com kullanıcılarıyla paylaşmak istedim. Yazılım tamamen ücretsizdir.

full Brick Game, free Brick Game, Brick Game downlod, bedava Brick Game indir, Brick Game oyna
Bu Program İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?<
ADINIZ: MAİL:
MESAJINIZ:
Brick Game
SEÇME PROGRAMLAR