KATEGORİLER
İSTATİSLİKLER
Toplam Kategori : 35 Yeni Programlar : 5 Bugün Güncellenen : 0 Bugün Eklenen : 0 Online Ziyaretci : 0
Ana Sayfa » Oyun » Zeka » Bubble Ice Age

Sürüm : 1.28 Boyutu : 1.9 Mb Kullanım İzni : Süre Kısıtlamalı Dili : Ingilizce Platform : Windows 95/98/Me/2000/XP/Vista Üretici Firma : : Realore Studios Eklenme Tarihi : 05-04-2009
PROGRAM HAKKINDA

Oyunun amacı 3 ya da daha fazla sayıda aynı renkteki buz kabarcıklarını bir araya getirmektir. Bir araya gelen kabarcıklar parçalanarak oyun alanının dışına çıkar. Eğer aşağıda, bunlara tutunan başka kabarcıklar varsa bu kabarcıklar da düşer. Bölümü bitirmek için bütün kabarcıkları yok etmek gerekiyor. Eğer kabarcıklar zemine inerse oyun biter.

Oyunda 5 adet zorluk seviyesi mevcut: Baby, Easy, Medium, Hard ve Unreal. Baby seviyesinde oynadığımızda, diğer seviyelerden farklı olarak baloncuğun izleyeceği yolu gösteren işaret çizgisi bulunuyor. Zorluk seviyesi yükseldikçe oyun alanı genişliyor ve dolayısıyla karşımıza çıkan baloncuk sayısı artıyor. Her atıştan sonra ekranın sağındaki kırmızı sayaç bir miktar yükseliyor. Tamamen dolduğu zaman asılı baloncuklar 1 kat aşağı iniyor. Dolayısıyla baloncuklar zemine daha çok yaklaşıyor. Zorluk seviyesi arttıkça sayaç daha çabuk doluyor.

Oyun Şekilleri:

Classic, Puzzle, Advanced ve Endless olmak üzere 4 çeşit oyun şekli var. Classic, temel oyundur diyebiliriz. Puzzle oyununda gelen baloncuklar belirli kalıba göre dizilmiş oluyor. Ayrıca biten bölümlerin ardından yeni bölümler açılıyor. Advanced oyununda değişik özellikleri bulunan baloncuklar düşebiliyor. Endless` de ise baloncuklar aşağıya indikçe arkadan sürekli yenileri geliyor.

$15.95 karşılığında oyunu satın alabilirsiniz. Oyunu satın aldığınızda;

 

  • Skor tabelası açılır,
     
  • 100 yeni puzzle bölümü gelir,
     
  • Kısıtlamalar kalkar,
     
  • Kayıt ekranı kaldırılır.
Bubble Ice Age, Bubble Ice Age indir, zeka oyunu indir, Bubble Ice Age oyna, buz kabarcığı oyunu
Bu Program İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?<
ADINIZ: MAİL:
MESAJINIZ:
Bubble Ice Age
SEÇME PROGRAMLAR