KATEGORİLER
İSTATİSLİKLER
Toplam Kategori : 35 Yeni Programlar : 5 Bugün Güncellenen : 0 Bugün Eklenen : 0 Online Ziyaretci : 0
Ana Sayfa » Oyun » Aksiyon » Doktor Mahkum

Sürüm : Demo Boyutu : 309 Mb Kullanım İzni : Özellik Kısıtlamalı / DeMo Dili : Ingilizce Platform : Windows Tümü Üretici Firma : : Groove Games Eklenme Tarihi : 27-03-2010
PROGRAM HAKKINDA

Siz mahkûmları yerlerine götüren uzay gemisinde doktorluk yapıyorsunuz. Rutin bir mahkûm transferi sırasında geminiz vuruluyor ve kendinizi çorak bir arazinin en gaddar hapishanelerinden birinde buluyorsunuz ve maceramız başlamış oluyor.

Pariah`ın bu sürümünde oyunu sadece Multiplayer olarak oynayabiliyorsunuz. Size sunulan oyun modları ise `Capture the Flag`, `Team Deathmatch` ve `Front Line Force`. Capture the Flag modunda klasik bayrak almaca oyunu oynuyoruz. Yani rakibin bayrağını alıp kendi bölgemize getirince oyunu kazanıyoruz. Team Deathmatch ise takım olarak belirli bir süre içinde kim karşı tarafı en fazla öldürdü oyunu. Front Line Force modunda ise belirli bir grupla karşı tarafın güçlerini öldürmeye çalışıyorsunuz.

Genel olarak Pariah öyle çok iyi bir oyun değil. FPS türünü seviyorsanız ve Multiplayer oyunlardan hoşlanıyorsanız tavsiye ederim fakat FPS türüne fazlaca ilgi duymuyorsanız oynarken canınız sıkılabilir.

En Az Sistem Gereksinimleri

  • Intel Pentium IV 1.4ghz sistem hızı
  • 256 MB Hafıza(RAM)
  • 2.5GB boş sabit disk alanı
  • 32 MB GeForce 3 ekran kartı
Oyun, Aksiyon, Pariah: Multiplayer, oyun indir, oyun oyna,
Bu Program İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?<
ADINIZ: MAİL:
MESAJINIZ: