KATEGORİLER
İSTATİSLİKLER
Toplam Kategori : 35 Yeni Programlar : 5 Bugün Güncellenen : 0 Bugün Eklenen : 0 Online Ziyaretci : 0
Ana Sayfa » Oyun » Zeka » Domates oyunu

Sürüm : 4 Boyutu : 3.60 Mb Kullanım İzni : Ücretsiz / Tam Sürüm Dili : Türkçe Platform : Windows XP/Vista Üretici Firma : : kaosOyun Eklenme Tarihi : 27-03-2010
PROGRAM HAKKINDA

Domates oyunu size her bölümde ipuçları verir. İpuçlarını bulmak, görmek, kullanmak, araştırmak oyuncunun işidir. Eğer ki oyuncu olarak siz çözüme ulaştığınızı tahmin ediyorsanız, oyunun altında kalan metin kutusuna o bölümün şifresini yazarsınız. Böylece o bölüm tamamlanmış olur. Oyun 20 bölümden oluşmaktadır.

"Oyunun daha önce yayınlanmış ilk sürümünde 10, diğer sürümlerinde 25 bölüm bulunurken neden 4. sürümde 20 bölüm var?" sorusu gayet mantıklı. Ancak çok olacağına öz olsun mantığı düşünüldüğünde işin içinden çıkılabilir. Oyun zaten sürekli bilgisayarda yüklü kalmak isteyen bir oyun değil, 1 saatte bitirilip geri dönüşüm kutusuna gönderilesi bir oyun.

Oyun Türkçe, Türk yapımı olmasına rağmen aslında Türk fikri değil. Daha önce internetteki `riddle` tarzı amnesya, notpron gibi oyunları duymuş ya da oynamış olanlar domatesin esin kaynağının tamamen onlar olduğunu kolayca anlayabilir.

Oyunu oynamak son derece basit; ilerlemek için, yazdığınız tahmini kontrol etmek için, tamamlandı sayfasından sonraki bölüme terfi etmek için "Enter" tuşu size yeterli. Bunun dışında eklemek gerekirse, oyunun size vereceği ipuçlarını Google`da aratmak işinize yarayabilir.

Oyunun başındaki notta da belirtildiği üzere bölüm cevaplarını internetten paylaşmak yerine daha detaylı ipuçları vermeye çalışın. Böylece herkes oyundan tat alabilsin.

Hepinize iyi eğlenceler!

Oyun, Zeka, dom4tes, domates, bedava oyun, bedava domates oyunu
Bu Program İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?<
ADINIZ: MAİL:
MESAJINIZ:
Domates oyunu
SEÇME PROGRAMLAR