KATEGORİLER
İSTATİSLİKLER
Toplam Kategori : 35 Yeni Programlar : 5 Bugün Güncellenen : 0 Bugün Eklenen : 0 Online Ziyaretci : 1
Ana Sayfa » Araçlar » Sistem Araçları » Dosya Taşıma programı

Sürüm : 1.5.1 Boyutu : 1.88 Mb Kullanım İzni : Ücretsiz / Tam Sürüm Dili : Ingilizce Platform : Windows 2000/2003/XP/Vista/7 Üretici Firma : : Easersoft Eklenme Tarihi : 30-05-2010
PROGRAM HAKKINDA

Program Hakkında
ExtremeCopy küçük boyutlu ve kolay kullanıma sahip bir dosya taşıma programıdır. Kesme, kopyalama ve yapıştırma işlemi yapıldığında Windows`un kendi dosya taşıma aracı yerine devreye giriyor ve dosyaları hedef klasöre taşıyor. Bunu yaparken de Windows`tan daha hızlı bir şekilde yaptığını (%20 ile %120 daha hızlı) ifade ediyor.

Herhangi bir taşıma işlemi yaptığınızda kendini Windows`un varsayılan aracı yerine geçip taşıma işini daha hızlı yapabiliyor. Programa kaynak ve hedef klasör gösterilip bu doğrultuda taşıma işlemini de gerçekleştirebiliyor. Programın içinden dosya aktarımını durdurabilir ve devam ettirebilirsiniz. Bu sayede herhangi bir zamanda duraklatılan kopyalama işlemi tekrar devam edebilir.

Program kopyalama işlemi sırasında hatayla karşılaştığında bunu aşmak için birkaç sefer deneme yapar. Eğer sorun çözülmezse tüm aktarımları sonlandırmadan sadece hatalı dosyayı atlayabilir.

Programın etkileşimli dosya listesi içinden yapılan dosya aktarımların tümünü (başarılı-başarısız) görebilirsiniz.

ExtremeCopy, dosya taşıyıcı program, kopyalama programı indir
Bu Program İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?<
ADINIZ: MAİL:
MESAJINIZ: