KATEGORİLER
İSTATİSLİKLER
Toplam Kategori : 35 Yeni Programlar : 5 Bugün Güncellenen : 0 Bugün Eklenen : 0 Online Ziyaretci : 0
Ana Sayfa » Grafik - Resim » Düzenleyiciler » Efekt ekleme programı

Sürüm : 2009.2.3 Boyutu : 7.21 Mb Kullanım İzni : Süre Kısıtlamalı Dili : Türkçe Platform : Windows Tümü Üretici Firma : : ZCStar Eklenme Tarihi : 05-11-2009
PROGRAM HAKKINDA

MagicEffect Photo Editor, resimlere efekt ekleme programıdır. Program sayesinde resimleri daha canlı hale getirebilir, üzerinde ince ayar yapabilir, ışık, renk, doku, çerçeve gibi efektler ekleyip daha hoş görünmesini sağlayabilirsiniz.

Kullanıcı dostu bir arayüze sahip. Devasa boyutlu ve karmaşık ayarlara sahip programlarla uğraşmaya gerek yok. Program sayesinde hızlı ve kolay bir şekilde resimlere efekt ekleyip ve bunları sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

Bu işlemi yapmak içinde panelde gösterilen kısma girip buradan gerekli efektleri seçip deneme yanılma yoluyla çalışmanızı oluşturabilirsiniz. Efekt olarak renk, doku, ışık, metin, kenarlık, çerçeve, yıldız gibi çeşitli efektler seçilebilir. Bu sayede resim üzerinde size sadece kendi hayal dünyanızı ya da rüyanızı yansıtmak kalıyor. Yaptığınız bu çalışmayı duvar kağıdı yapabilir ve JPEG, BMP olarak kaydebilirsiniz.

Program Türkçe dahil çoklu dil desteğiyle geliyor. Bu sayede daha kolay bir şekilde programı kavrayıp daha rahat çalışabilirsiniz.

Kısıtlama ve lisans:
Deneme sürümde çıktı çalışmaya filigran eklenir. Bunu kaldırmak için satın almalısınız. Lisanslı fiyatı ise 29.95$`dır.

Grafik Resim, Düzenleyiciler, MagicEffect Photo Editor, resimlere efekt ekleme programı
Bu Program İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?<
ADINIZ: MAİL:
MESAJINIZ: