KATEGORİLER
İSTATİSLİKLER
Toplam Kategori : 35 Yeni Programlar : 5 Bugün Güncellenen : 0 Bugün Eklenen : 0 Online Ziyaretci : 0
Ana Sayfa » Oyun » Spor » FIFA 09

Sürüm : Demo Boyutu : 768 Mb Kullanım İzni : Özellik Kısıtlamalı / DeMo Dili : Ingilizce Platform : Windows XP/Vista Üretici Firma : : EA Sports Eklenme Tarihi : 18-09-2009
PROGRAM HAKKINDA

FIFA 09, oynayanları büyüleyecek. Son zamanlarda EA Sports`un bir umut oyunu olarak beklenen oyunda, gerçekten de EA Sports bu sefer yapacağını yapmış. FIFA 09`un grafik yapısı tamamı ile değiştirilmiş.

Bu demoda sadece 6 takım bulunmakta. Ayrıca "Be A Pro" özelliği de demoya eklenmiş. Bir de içerisinde yenilikler kategorisini de bulunduruyor. Kontrol tuşları tamamen değiştirilmiş. Ayrıca süper bir yeni özellik olarak "Mouse ile oynama" özelliği de eklenmiş. EA Sports logosunun animasyonunu ve başlangıç videosundaki kaliteyi arttırmış.

3D çim özelliği ile de dikkat çeken FIFA 09`un, bir sürü 3D özelliği geliştirilmiş ve görüntü kalitesi arttırılmış. Ayrıca küçükte olsa forma kırışması özelliği de eklenmiş. Formaların yapısında düzeltmeler yapılmış ve öyle görünüyor ki top fiziği de yenilenmiş. Oyuncuların güçleri ve yüzleri gerçeğe yakın yapılmış. Ayrıca elleri ve ayakları daha da gerçekleştirilmiş. Ana ekrana da bazı yeni özellikler eklenmiş. Arkaplana ise hareketli resim eklenmiş. Ana ekrandaki küçük pencereler taşınabilir durumda. Yani o küçük pencereleri istediğiniz yere taşıyabilirsiniz.

Sistem gereksinimleri:

2.4 GHz işlemci
512 MB RAM (Windows Vista™ için 1 GB gerekli)
DirectX® 9.0c destekli 128MB ekran kartı (en az Shader 2.0 de desteklemeli)
DirectX® 9.0c destekli Ses
Kartı

NOT: Gerçekten çok güzel bir oyun sizlere tavsiye ederim...

FIFA 09, FIFA 09 indir, FIFA 09 indir oyna, spor, maç
Bu Program İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?<
ADINIZ: MAİL:
MESAJINIZ:
FIFA 09
SEÇME PROGRAMLAR