KATEGORİLER
İSTATİSLİKLER
Toplam Kategori : 35 Yeni Programlar : 5 Bugün Güncellenen : 0 Bugün Eklenen : 0 Online Ziyaretci : 11
Ana Sayfa » Oyun » Strateji » Full Strateji Oyunu İndir

Sürüm : 2.3.7 Boyutu : 50.8 Mb Kullanım İzni : Full Sürüm Dili : Ingilizce Platform : Windows Tümü Üretici Firma : : Warzone 2100 & Portableapps Eklenme Tarihi : 19-02-2011
PROGRAM HAKKINDA

Warzone 2100 Portable Program Hakkında
Warzone 2100 ücretsiz olarak sunulan gerçek zamanlı bir strateji oyunudur. Çoklu oyuncu desteği de olan oyun taşınabilir sürüm olduğu için kurulum gerektirmeden kullanım imkanı sunmaktadır.

Oyun önceleri Eidos Interactive tarafından ücretli olarak sunulurken artık açık kaynak kodlu bir projeye dönüştürülüp geliştirilmiş olarak kullanıcıların karşısında.

Warzone 2100 kendi komuta merkeziniz, enerji sisteminiz ve savaş araçlarınızı oluşturup savaşabilirsiniz. Ülkenizi geliştirmek ve korumak tamamen sizin elinizde...

Oyunda inşa edebileceğiniz binalar ve yapabileceğiniz araçların listesini, güç seviyelerini ve size ne kadara mal olacağını aşağıdaki linklere tıklayarak öğrenebilirsiniz.
Temel yapılar
Savunma
Savaş araçları ve silahlar

Oyunu bilgisayarınıza indirdikten sonra yapmanız gereken dosyaya çift tıklayarak oyun dosyalarını seçtiğiniz bir klasöre çıkartmak ve oyunun .exe uzantılı dosyasına tıklamaktır.

Dilerseniz oyuna yeni haritalar da ekleyebilirsiniz. Haritalara ulaşabilmek ve indirebilmek için buraya tıklayınız.

Warzone 2100 Portablei warzone yükle, kurulumsuz oyun indir
Bu Program İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?<
ADINIZ: MAİL:
MESAJINIZ:
Full Strateji Oyunu İndir
SEÇME PROGRAMLAR