KATEGORİLER
İSTATİSLİKLER
Toplam Kategori : 35 Yeni Programlar : 5 Bugün Güncellenen : 0 Bugün Eklenen : 0 Online Ziyaretci : 0
Ana Sayfa » Oyun » Spor » futbol

Sürüm : BETA Boyutu : 43.2 Mb Kullanım İzni : Ücretsiz / Tam Sürüm Dili : Türkçe Platform : Windows XP/Vista Üretici Firma : : Sobee & Vestel Eklenme Tarihi : 29-08-2009
PROGRAM HAKKINDA

Ülkemizde futbol önemli bir yer tuttuğu için özellikle futbol oyunları, ülkemizde en çok tutulan oyunların başında geliyor. Özellikle FIFA ve PES serisi en çok oynanan futbol oyunlarının başında geliyor. Şimdi ise ülkemizde geliştirilmekte olan, Sobee firmasının ürettiği ve VESTEL tarafından desteklenen yepyeni bir oyun var: I Can Football.

Oyunda dünyada ilk kez uygulanan bir özellik olan 11x11 oynama özelliği var. Yani bu oyunda her oyuncu bir futbolcuyu kontrol ediyor ve ortaya çok eğlenceli dakikalar çıkabiliyor. Zaten I Can Football`un esprisi bu ve böyle bir özellikle dünyada ilk defa olduğundan oyunun çok tutması kaçınılmaz bir şey.

I Can Football`un grafikleri çok da iyi olmasa da, fena değil denebilecek bir seviyede. Zaten şuan geliştirilme aşamasında olan oyunun bu tür eksiklikleri olması normal karşılanabilir. Kontolleri ilk olarak biraz yadırgasanız da, biraz oynadıktan sonra alışacağınıza eminiz.

Oyunu tahmin edeceğiniz üzere internet üzerinden oynuyorsunuz. Bunun için şu adrese gidip kaydolmanız gerekiyor. Daha sonra indireceğiniz programı kurup, son derece eğlenceli dakikalar yaşayabilir; takım ruhunun farkına varabilirsiniz.

Lütfen Dikkat: Oyunu oynayabilmek için buradan DirectX 9c`yi indirip kurmalı ve buradan da .NET Framework 2.0`ı indirip kurmalısınız.

I Can Football, futbol, bedava futbol indir, futbol oyna, futbol indir
Bu Program İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?<
ADINIZ: MAİL:
MESAJINIZ:
futbol
SEÇME PROGRAMLAR