KATEGORİLER
İSTATİSLİKLER
Toplam Kategori : 35 Yeni Programlar : 5 Bugün Güncellenen : 0 Bugün Eklenen : 0 Online Ziyaretci : 5
Ana Sayfa » Şans Oyunları » GanyanBilen » GanyanBilen

Sürüm : 4.0 Boyutu : 19.5 Mb Kullanım İzni : Özellik Kısıtlamalı / DeMo Dili : Türkçe Platform : Windows Tümü Üretici Firma : : Tutku Yazılım Eklenme Tarihi : 20-08-2009
PROGRAM HAKKINDA

Üreticiden: GanyanBilen Programı, siz at yarışı severlerin hemen hemen tüm ihtiyaçlarını karşılayacak komplike özelliklerle donatılmış, detaylı bir arşiv ve tahmin programıdır. Programın genel amacı, at yarışları oyunlarında bilgi faktörünün tam anlamıyla kullanılmasını sağlamaktır.

Biz herhangi bir at yarışı oyununda bülten ve diğer kaynaklardan çalışarak bilgi etkenini tam olarak kullanamıyoruz. Bunun birçok nedeni var, birkaç örnek verecek olursak; koşacak atlar arasında iki atı kıyaslarken atların yapmış olduğu, bundan önceki yarışlarını baz alırız. Fakat birçok kez 2 atı kıyaslarken bile en basitinden kilo, mesafenin ve pistin farklı olduğu durumlar söz konusu olmaktadır. Yani A atı 56 kilo ile 1200 metre mesafede çim pistte 1.15.36 süre ile koşmuştur. B atı ise 55 kilo ile 1400 metre mesafede kum pistte 1.32.48 süre ile koşmuştur. Koşacakları yarışta ise A atı 48 kilo B atı 54 kilo ile, 1600 metre çim pistte koşacaklardır. Sizce böyle bir durumda A atı mı iyidir yoksa B atı mı? Belki kendinize has geliştirmiş olduğunuz formüller doğrultusunda bu tür kıyaslamaları yapabiliyorsunuz, fakat ne kadar sürede ve ne kadar efor harcayarak yapıyorsunuz? Bir altılı oynamak istesek, örneğin ilk ayakta da 10 at koşsa bu 10 atın önceki yarışlarını teker teker hesaplayarak işin içinden çıkmanız gerçekten de çok zor olur.

GanyanBilen Programı, matematik uzmanlarının hazırlamış olduğu, oran orantı formüllerini kullanarak at yarışı oynayanların, bilgi faktörünü tam anlamıyla kullanmalarını sağlamak ve sağlam bir kupon hazırlamak için saatlerce zaman harcamamalarını sağlamaktır.

Programın hızlı bir şekilde çalışabilmesi için bilgisayarınızda, minimum 800 Mhz işlemci ve 128 Mb Ram bulunması önerilir.

Programı en az (1024 x 768) ekran çözünürlüğünde çalıştırmanız gereklidir.

GanyanBilen, at yarışları tahmin programı indir, at yarışları bilgilendirme programı indir
Bu Program İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?<
ADINIZ: MAİL:
MESAJINIZ:
GanyanBilen
SEÇME PROGRAMLAR