KATEGORİLER
İSTATİSLİKLER
Toplam Kategori : 35 Yeni Programlar : 5 Bugün Güncellenen : 0 Bugün Eklenen : 0 Online Ziyaretci : 15
Ana Sayfa » Oyun » Spor » GeneRally

Sürüm : 1.05 Boyutu : 1.27 Mb Kullanım İzni : Ücretsiz / Tam Sürüm Dili : Türkçe Platform : Üretici Firma : : Hannu Räbinä, Jukka Räbinä Eklenme Tarihi : 20-08-2009
PROGRAM HAKKINDA

GeneRally, basit ses ve grafik efektlerinin altında araba ayar/seçenek çeşitliliğinin getirdiği rekabetçi oyunlar kurabilmeyi sağlayan bir yarış programıdır. Mevcut pekçok hazır piste ek olarak kendi pistinizi çizme imkanını sunması da önemli bir özelliğidir. F1 ve ralli tutkunları kadar çocuklar için de basit yapısının ötesinde pit stop dahil araba yarışlarının temel kurallarının geçerli olduğu bir simülatör programıdır.

Programın idare ettiği arabalar da dahil toplam altı araba aynı anda yarışılabilmektedir. Yarışacak arabaların altısını da klavyeden farklı insan oyuncuların idare etmesi teknik olarak mümkünse de, bir en çok iki insan oyuncunun ergonomik olarak rahat biçimde klavyeye eşzamanlı erişebileceği düşünüldüğünde 1-2 kişilik bir oyun olduğu söylenebilir. Programın yönettiği arabaların sürücü ustalığı/hızı ayarlanabilmektedir. Ayrıca sizin kullanacağınız araba dahil tüm arabaların benzin tüketimi, alabileceği yakıt ağırlığı, lastik aşınma oranı ve çarpışmalarda oluşacak hasar oranları ayarlanabilmektedir. Ek olarak yarışın kaç turdan oluşağı ya da sezonun kaç yarıştan ve kaç pistten oluşağı gibi değişkenler de puanlama sistemine ek olarak yarış ya da sezon öncesi ayarlanabilir değişkenlerdir.

Oyunun metin tabanlı dil desteği vardır ve Türkçe dosyası üretici sitesindeki Download sayfasının en altındaki zip dosyasında bulunmaktadır. Tek yapılması gereken ilgili zip dosyasındaki Türkçe dosyasını programın Lang isimli klasörüne kopyalamaktır. Bu dosyayı Notepad ya da benzeri bir program ile değiştirerek kendi tercümenizi de oluşturabilirsiniz.

Programı zip dosyasi olarak indirmeniz durumunda kurulum gerekmeksizin bir klasöre açıp GeneRally.exe dosyasından çalıştırabilirsiniz. Aynı şekilde kendi pistlerinizi yaratabileceğiniz yardımcı programı da TrackEditor.exe dosyasından açabilirsiniz.

Çok çeşitli yarış/araba değişkenlerini kendi sürüş gücünüze göre ayarlayabilmenin sağlayacağı çekişmeli yarışmalar yaratabilme özelliğini ve basit görüntüsü altında yatan keyifli oynanabilirliği beğenmeniz durumunda muhtemelen GeneRally`nin aynı pistte birden çok yarıştan oluşan sezonlar için toplam puanların hesaplandığı bir istatistik tablosuna sahip olmamasını tek eksikliği olarak görebilirsiniz.

GeneRally, araba yarışları, araba yarışları indir, araba yarış oyunları indir, bedava araba yarışları indir
Bu Program İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?<
ADINIZ: MAİL:
MESAJINIZ:
GeneRally
SEÇME PROGRAMLAR