KATEGORİLER
İSTATİSLİKLER
Toplam Kategori : 35 Yeni Programlar : 5 Bugün Güncellenen : 0 Bugün Eklenen : 0 Online Ziyaretci : 15
Ana Sayfa » Linux » Oyun - Eğlence » glChess

Sürüm : 1.0 Boyutu : 216 Kb Kullanım İzni : Full Sürüm Dili : Türkçe Platform : Linux X11 Üretici Firma : : glChess Eklenme Tarihi : 12-09-2009
PROGRAM HAKKINDA

glChess gelişmiş bir satranç oyunu. Bu satranç oyununda rakiplerinizi isteğinize göre seçebiliyorsunuz. İstediğiniz zorlukta rakipler yaratabiliyorsunuz.

glChess, 3 boyutlu ve 2 boyutlu oynanabilen bir satranç oyunu. Rakibinizin zorluk derecesiniz seçtikten sonra 2 veya 3 boyutlu olup olmayacağına karar veriyorsunuz. Oyun içinde beğenmediğiniz boyutu değiştirmeniz mümkün. Oyununuza gerçekten zor bir rakip seçtiyseniz ve artık biraz dinlenmek istiyorsanız oyunu bitirmenize gerek yok. glChess`in içinde olan kayıtlayıcı yardımıyla oyununuzu kaydedebilir ve daha sonra kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Gerçekten zorlayıcı rakipleri olan bu oyun sadece Linux işletim sisteminde çalışmaktadır.

glChess`in 3 boyutlu çalışabilmesi için ekran kartınızın OpenGL sürücüsü yüklü olmalıdır. Bu sürücü DirectX`ten daha gerçek ve hızlı bir görüntüdür. Ekran kartınızın performasını doğrudan etkilemektedir.

glChess, satranç, zeka oyunu, oyun, eğlence
Bu Program İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?<
ADINIZ: MAİL:
MESAJINIZ: