KATEGORİLER
İSTATİSLİKLER
Toplam Kategori : 35 Yeni Programlar : 5 Bugün Güncellenen : 0 Bugün Eklenen : 0 Online Ziyaretci : 19
Ana Sayfa » Oyun » Macera » Grizzly Adventure

Sürüm : 1.4 Boyutu : 7.78 Mb Kullanım İzni : Özellik Kısıtlamalı / DeMo Dili : Ingilizce Platform : Windows Tümü Üretici Firma : : Jadeware Eklenme Tarihi : 25-04-2009
PROGRAM HAKKINDA

Grizzly Adventure güzel grafiklerden oluşan bir macera oyunu. Oyunumuzda kötü büyücünün ele geçirdiği ve ormanın tüm hayvanlarını kahramanımızın üzerine saldığı üç dünyadan başarıyla geçmemiz gerekiyor. Bunu yapabilmek için yolumuzun üzerindeki elmaları, muzları ve tüm diğer meyveleri toplayarak hayvanlara dokunmadan ya da üstlerine zıplayıp öldürerek geçmemiz gerekiyor.

Hayvanlardan birisi bize dokunduğunda oyunumuza yeniden başlamamız gerekiyor. Bu nedenle öldürebildiğimiz hayvanları iyi sıçrayarak öldürmemiz ya da fazla yanaşmamamız gerekiyor. Ağaçlardaki meyveleri toplarsak ek puanlar alabiliyoruz. Meyve topladıkça hem can sayımız artıyor hem de çeşitli üstün özellikler elde ediyoruz.

3 ayrı dünyadan ve her dünyanın içerisinde 10`ar bölümden oluşan oyunumuzda bir de bonus bölümleri bulunuyor. Gulyabaniler , devler ve katil arılar tarafından öldürülmeden bölümleri birer birer geçmemiz gerekiyor. Oldukça sürükleyici bir oyun olan Grizzly Adventure gittikçe zorlaşan bir yapıya sahip.

Lütfen Dikkat: Oyunun kısıtlamalı sürümünde yalnızca 2 bölüm oynama hakkınız bulunuyor. Oyunu hiçbir kısıtlama olmadan oynayabilmeniz için 20 dolar ödeyerek satın almanız gerekmektedir.

macera oyunu, Grizzly Adventure, macera oyunu oyna, Grizzly Adventure indir, bedava Grizzly Adventure indir, kaydet, büyücü oyunu, büyücü oyunu oyna
Bu Program İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?<
ADINIZ: MAİL:
MESAJINIZ:
Grizzly Adventure
SEÇME PROGRAMLAR