KATEGORİLER
İSTATİSLİKLER
Toplam Kategori : 35 Yeni Programlar : 5 Bugün Güncellenen : 0 Bugün Eklenen : 0 Online Ziyaretci : 9
Ana Sayfa » Araçlar » Sistem Araçları » HDShredder

Sürüm : 3.8.1 Boyutu : 7.71 Mb Kullanım İzni : Ücretsiz / Tam Sürüm Dili : Ingilizce Platform : Windows XP/Vista/7 Üretici Firma : : Miray Eklenme Tarihi : 29-09-2011
PROGRAM HAKKINDA

HDShredder Program Hakkında
HDShredder, sabit disk ve diğer depolama ortamları içeriğindeki bilgileri güvenli bir şekilde silmeye yarayan bir program. Program tek tek disk bölümlerine uygulanabilmesinin yanınnda ayrıca işletim sisteminden bağımsız çalışabilir. Programın silme modellemesi yanınnda kullanıcılar da farklı tanımlama yapabilir.

Bilgisayarda sildiğiniz dosyalar sadece sizin gözünüzde silinir. Fakat asla gerçek anlamda silinmez. Hatta biçimlendirme yapılsa dahi disklerde yapılacak geniş kapsamlı bir veri kurtarma işlemiyle veriler kurtarılabilir. Sizin kendinize göre sildiğiniz dosyalar -eğer makine ya da diski satıyorsanız- birilerin eline geçebilir. Eğer çok özel veriler varsa sıkıntı! İç karartıcı durum gibi gözüksede durum bu.

Program da `Shredder ya da destroy` mantığı kullanarak dosyalarınızı `yok edebilir ya da kağıt kıyma makinesi` görevi ile bunları öğütebilir. Bu sayede bunlara erişim olsa bile birşey çıkmaz.

Lütfen Dikkat: Normal silme yapmıyorsunuz. Dosya öğütmesi yapıldığı için çok dikkatli olmakta fayda var. Yanlış yapacağınız bir işlem sonrası verilerinize bir daha erişemeyebilirsiniz.

Program 5 farklı sürüme sahip (Free/Basic/Standard/Professional/Enterprise).

HDShredder Free Sürüm, sabit disk ve diğer depolama ortamlarında bulunnan önemli dosyalarınızı güvenli bir şekilde silebilir. Program satın alınmadan kişisel kullanım için denenebilir.

Özellikler:
Kolay, hızlı ve güvenli disk ya da bölüm silebilir.
İşletim sisteminden bağımsız çalışabilir.
Sabit disk ve diğer depolama aygıtlarını güvenli silebilir (dosyaları yok edebilir).
İş ya da kişisel verileri meşru ya da gayrimeşru erişimden koruaybilir.
2 TB (2000 GB) diskleri destekler.
Windows XP/Vista/7, Server 2003/2008`de çalışır.
Ayrıntılı silme raporu oluşturulabilir.
İnndirdiğiniz Free sürüm sınırlı işleve sahiptir.
Özel bir sistem gereksinimi yok. En düşük makine de bile çalışır.
IDE, ATA, SATA, eSATA, USB, Firewire, SCSI, SSD, SAS desteği var.
CompactFlash, SD, MMC vd.destekler.
Desteklenen güvenlik standarları: Bunlar çeşitli ülkelerde onaylı standartlardır.
VSITR, BSI-GSB, ACSI 33, AFSSI 5020, AR380-19, DoD 5200.28M, DoD 5220.22M, NCSC-TG-025, HMG IS5 Baseline, HMG IS5 Enhanced, GOST P50739-95, RCMP TSSIT OPS-II, Bruce Schneier`s Method, Roy Pfitzner`s Method, Peter Gutmann`s Method.

NOT:
İnndirdiğiniz dosya Free sürümdür. Fakat burada yazılanlar tüm sürümleri içerir. En kapsamlı sürüm Pro ve Entp. sürümdür. O açıdan burada yazılanların bir kısmı bu Free sürüm için geçerli değildir. Diğer sürümler ise satın alındıktan sonra indirilebilir (ya da firma nasıl uygun görüyorsa). Üreticinin sitesinden sürüm farklılıklarına bakabilirsiniz.
Diğer programlar gibi tanıtım amaçlı yazı olup, herhangi bir sıkıntı yaşamamak için dikkatli olunuz ve sorulumluluk kullanıcıya aittir.

program silici, HDShredder, program silme programı, silme programı indir, ebediyen silme programı indir
Bu Program İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?<
ADINIZ: MAİL:
MESAJINIZ: