KATEGORİLER
İSTATİSLİKLER
Toplam Kategori : 35 Yeni Programlar : 5 Bugün Güncellenen : 0 Bugün Eklenen : 0 Online Ziyaretci : 14
Ana Sayfa » Güvenlik » Güvenlik Duvarı » Innovative Firewall Manager

Sürüm : 2.0 Boyutu : 1.19 Mb Kullanım İzni : Süre Kısıtlamalı / 20 gün Dili : Ingilizce Platform : Windows XP Üretici Firma : : Innovative Solutions Eklenme Tarihi : 16-04-2009
PROGRAM HAKKINDA

Innovative Firewall Manager küçük bir güvenlik duvarı (firewall) programıdır. Windows XP`nin güvenlik duvarı programını kolay ve basit bir şekilde yönetebilir.

Programın ayarları tek bir pencere içinden hızlı ve kolay bir şekilde yapılabilir. Bir programın internete çıkışına izin vermek ya da engellemek için kolay ayarlama yapılabilir. Herhangi bir uygulamaya (programa) tıklayıp, `edit` tuşuyla düzenleyebilir, yeni program eklenebilir ve varolan programlar kaldırılabilir.

`Enable/Disable` (etkinleştir/geçersiz kıl) şeklinde tek tek ayarlama yapılabilir.

Ayrıntısı olmayan sade ve basit yapısıyla internet trafiğinizi kontrol edebilirsiniz. Ayrıca yeni port (intenete çıkış için gerekli sanal kapı) ataması yapılabilir.

Notlar:

  • Program internet bağlantısını anlık kesiyor. Buna göre kurulum yapınız!
  • Program sadece Windows XP SP2 ve üstü makinelerde çalışır.

    Kısıtlama ve lisans:
    Programı 20 gün ücretsiz deneyebilirsiniz. Daha sonra kullanabilmek için satın almalısınız. Lisanslı fiyatı ise 24$`dır.
Innovative Firewall Manager, bedava Innovative Firewall Manager indir, Innovative Firewall Manager indir, güvenlik programı yükle
Bu Program İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?<
ADINIZ: MAİL:
MESAJINIZ: