KATEGORİLER
İSTATİSLİKLER
Toplam Kategori : 35 Yeni Programlar : 5 Bugün Güncellenen : 0 Bugün Eklenen : 0 Online Ziyaretci : 9
Ana Sayfa » Güvenlik » Gizlilik » Invisible Browsing

Sürüm : 7.0 Boyutu : 3.43 Mb Kullanım İzni : Süre Kısıtlamalı Dili : Ingilizce Platform : Windows 2000/2003/XP/Vista Üretici Firma : : Amplusnet Eklenme Tarihi : 03-06-2010
PROGRAM HAKKINDA

Program Hakkında
İnternette kimlik hırsızlığı sonucu oluşan mağduriyetlerin sayısı her geçen gün artıyor. İnternete girildiği anda bazı web sayfaları bazı bilgileri toplar. Bazı siteler bunu bildirirken bazıları ise bildirmez. Invisible Browsing ile gerçek IP adresinizi gizleyerek ya da görünmez yaparak innternette dolaşabilirsiniz.

Program internette dolaşırken kayıtların tutulduğu bilgisayardaki klasörleri düzenli temizleyebilir. Hem acemi hem profesyonel kullanıcılar için tasarlanmıştır. Proksi (vekil sunucu) sunucu ile tek tıklamayla gizliliğinizi daha da kolay hale getirebilir ve otomatik proksi değiştirme sayesinde belirli zamanda IP adresinizi değiştirebilirsiniz.

Program ActiveX ve JavaScript gibi zararlı içerik sağlayabilecek içerikleri engelleyebilir. Fakat bu ikisi her zaman virüs, truva atı ya da zararlı içerik değildir. Örneğin, bir sitedeki bazı uygulamaların çalışabilmesi için bunlar gerekebilir. Bu doğrultuda girdiğiniz site önemlidir.

Eğer internette dolaşırken belli başlı bazı izler bırakıyorsanız sizi izleyen ya da geride ne iz bıraktığınızı merak eden -örneğin- işvereniniz, iş arkadaşınız, eşiniz ya da devlet kurumları takip edebilir. Invisible Browsing ile tarayıcı artıklarından bile kurtulabilirsiniz.

Özellikler:

  • Maskeleme, gizleme: Program sayesinde istediğiniz zaman denizaşırı sunucuları da kullanarak IP adresinizi değiştirip, internet trafiğinizi yapılandırabilir ve anonim sunucuları önceden test edebilirsiniz.
  • Proksi sunucu: Proksi sunuculardaki hız ve kalite, yakınlığa göre değişebilir. Liste içinden coğrafi konuma göre yapılandırma sağlanabilir.
  • Tarayıcı temizliği, komple çevrimiçi güvenlik: Program tanımlama bilgileri, internet geçmişi, otomatik form ve parola geçmişi, Internet Explorer Favorites ve Temporary Files dosyalarını siler ve yönetebilir.

    Kısıtlama ve lisans:
    İnternet deneme süresi 30 mb trafik ile sınırlıdır. Lisanslı fiyatı ise 29.95$`dır.
ip saklayıcı, Invisible Browsing, ip gizleme programı
Bu Program İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?<
ADINIZ: MAİL:
MESAJINIZ:
Invisible Browsing
SEÇME PROGRAMLAR