KATEGORİLER
İSTATİSLİKLER
Toplam Kategori : 35 Yeni Programlar : 5 Bugün Güncellenen : 0 Bugün Eklenen : 0 Online Ziyaretci : 8
Ana Sayfa » Ses - Video » Ses/Görüntü Dönüştürücüler » iWisoft Free Video Converter Türkçe Yama

Sürüm : 1.2 Boyutu : 1.46 Mb Kullanım İzni : Ücretsiz / Tam Sürüm Dili : Türkçe Platform : Windows Tümü Üretici Firma : : Emrah Karakaş Eklenme Tarihi : 10-05-2010
PROGRAM HAKKINDA

Program Hakkında
iWisoft firması tarafından ücretsiz olarak sunulan bu program ile video dönüştürme ve düzenleme işlemlerinizi hızlı ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Program tanınmış pek çok video dosya türünü desteklemektedir. Özellikleri arasında video kesme, parlaklık ayarlama, karşıtlık ayarlama, videolara yazı veya resim şeklinde filigran ekleme ve çok daha fazlası vardır.

Program çoklu dönüştürme yapabilir ve seçilen videonun önizlemesini görüntüleyebilir.

Dönüştürme işlemi listesine eklenen her video için ayrı kalite ayarlaması yapabilir ve toplu halde dönüştürebilirsiniz.

Bu yama ile programı Türkçeleştirerek daha rahat kullanabilirsiniz.

Yama Kurulumu
Yama kurulumu için öncelikle bu sayfadan yama dosyasını indirin. Ardından indirdiğiniz dosyayı çift tıklayarak çalıştırın. Program sisteminizde C:Program FilesiWisoft Free Video Converter dizininde kurulu ise hiç bir değişiklik yapmadan kuruluma devam edin. Eğer farklı bir konumda kuruluysa yükleme ekranında konum seçme penceresinde gözat butonuna tıklarak programın kurulu olduğu dizini seçin. Yama otomatik olarak kurulacak ve program kurulum sonrasında otomatik olarak başlatılacaktır.

Önemli Lütfen Dikkat:Yamayı kurmadan önce programı kapatmanız gerekmektedir. Aksi takdirde kurulum tamamlanmayabilir. Yamayı kurabilmeniz için programın aslının bilgisayarınızda yüklü olması gerekmektedir.

iWisoft Free Video Converter Türkçe Yama
Bu Program İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?<
ADINIZ: MAİL:
MESAJINIZ: