KATEGORİLER
İSTATİSLİKLER
Toplam Kategori : 35 Yeni Programlar : 5 Bugün Güncellenen : 0 Bugün Eklenen : 0 Online Ziyaretci : 10
Ana Sayfa » Bulmaca » KelimeBul » Kelime bul oyunu

Sürüm : 3.0 Boyutu : 528 Kb Kullanım İzni : Ücretsiz / Tam Sürüm Dili : Türkçe Platform : Windows Tümü Üretici Firma : : Cengiz TÜRK Eklenme Tarihi : 28-08-2009
PROGRAM HAKKINDA

Program Visual Basic ile hazırlanmıştır. 6000 Türkçe kelime, 3000 İngilizce kelime kapasiteli olup, eğlenceli bir kelime bulma oyunudur. Hem kelime haznenizi geliştirecek, hem de eğleneceksiniz.

Oyuna 1000 puanla başlıyorsunuz. Her yanlış harfe basıldığında 100 puan düşüyor ve oyun 0 puanda bitiyor. Ayrıca (?) soru işaretine basarak 100 puan karşılığında joker hakkınızı kullanabiliyorsunuz.

Yenilikler:
Bu yeni sürümde oyuna puanlama sistemi eklenmiştir. Oyun içinde alınan tüm puanlar ve toplam puan sağ taraftaki bölümde listelenmiştir. Ayrıca alınan puanları sıfırlama imkanı da bulunmaktadır.

Oyuna "Süreli Oyna" seçeneği eklenmiştir. İstenildiğinde süreyi "60, 45, 30, 20, 15" sn.
listeden seçebiliyoruz. Eğer belirtilen süre içinde kelime bulunamazsa hanenize sıfır puan ekleniyor.

Editörden: Boş zamanlarınızda oynayabileceğiniz hoş bir kelime bulma oyunu. En az dört harfli olmak üzere, farklı kelimeleri bulabilirsiniz. "Farklı Kelime" tuşuna tıklayarak istediğiniz kelime kalıbını seçebilir, soru (?) işareti tuşuna tıklayarak da joker harf hakkınızı kullanabilirsiniz.

KelimeBul, bulmaca, kelime oyunu, kelime bul, kelime oyunu indir bedava kelime oyunu
Bu Program İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?<
ADINIZ: MAİL:
MESAJINIZ:
Kelime bul oyunu
SEÇME PROGRAMLAR