KATEGORİLER
İSTATİSLİKLER
Toplam Kategori : 35 Yeni Programlar : 5 Bugün Güncellenen : 0 Bugün Eklenen : 0 Online Ziyaretci : 0
Ana Sayfa » İş - Ofis » Sektörel » Kolay Çağrı Kimliği

Sürüm : 1.0 Boyutu : 15.2 Mb Kullanım İzni : Ücretsiz / Tam Sürüm Dili : Türkçe Platform : Windows 2000/2003/XP/Vista/7 Üretici Firma : : Kybele Yazılım Eklenme Tarihi : 27-12-2009
PROGRAM HAKKINDA

Kolay Çağrı Kimliği v1.0, sipariş ve satış takibi yapılması istenmeyen, sadece arayanın kimliğinin tespit edilmesi istenilen uygulamalar için geliştirilmiştir.

Kolay Sipariş Takibi Programı’nda yer alan satış ve siparişle ilgili modüller Kolay Çağrı Kimliği v1.0 içinde yer almadığından öğrenilmesi ve kullanımı çok daha kolaydır.

Kolay Çağrı Kimliği v1.0 Kolay Messenger Bağlantısı Programı’nın ihtiyaç duyduğu çağrı kimliği veri tabanını da oluşturur.

Editör Testi :
Programı Windows Xp SP3 içeren işletim sistemi üzerinde sorunsuzca kurulup, kullanılıp ve geri kaldırılabilmiştir.

Sistem Testleri :
Kolay Sipariş Takibi v1.0 bir Windows uygulamasıdır ve Windows 2000`den itibaren kullanımda olan (Windows 2000 dahil) tüm Windows sürümlerinde çalışacak şekilde geliştirilmiştir. En son kullanımdaki Windows işletim sistemi olan Windows 7 için testleri de yapılmıştır.

Lisans & Kullanım Hakkı :
Program FREEWARE yani ÜCRETSİZ lisanslıdır.
CID Easy çağrı tanımlama ve telefonla sipariş uygulamaları cihazına sahip olmayan kişi ve firmalar tarafından da ücretsiz olarak indirilip kullanılabilir.

NOT : Kolay Çağrı Kimliği Programı; Üretici firmanın CID Easy Çağrı Tanımlama Cihazı ile birlikte kullanılmak üzere yazılmıştır.

 

Kolay Çağrı Kimliği, cıd easy
özcan 11.04.2010 - 03:21 bu cihaz alınan siparişleri yazı ile bilgisayara kayıt yapıyormu bilgilendirirseniz sevinirim
ADINIZ: MAİL:
MESAJINIZ: