KATEGORİLER
İSTATİSLİKLER
Toplam Kategori : 35 Yeni Programlar : 5 Bugün Güncellenen : 0 Bugün Eklenen : 0 Online Ziyaretci : 0
Ana Sayfa » Oyun » Çeşitli » Labirent

Sürüm : 1.0 Boyutu : 365 Kb Kullanım İzni : Ücretsiz / Tam Sürüm Dili : Ingilizce Platform : Windows Tümü Üretici Firma : : Hudsonsoft Eklenme Tarihi : 25-09-2009
PROGRAM HAKKINDA

Dyna Blaster, resimden görerek tahmin edeceğiniz gibi Bomberman tarzı hatta birebir aynı özellikte bir oyun. Yine de bilmeyen arkadaşlar için oyun hakkında kısa bir bilgi vermekte fayda var.

Oyundaki genel amacımızın, geçeceğimiz bölümlerde bulunan labirentlerde dolaşarak elimizdeki bombaları uygun yerlere bırakıp yaratıkları öldürmek olduğunu söyleyebiliriz. Tabii ki bunu yaparken önümüze bir takım duvarlar çıkacaktır. Bu duvarları bombalarımızla yıkıp, içlerinden çıkan çeşitli özelliklerdeki nesneleri bünyemize dahil etmemiz oyunu rahatça bitirmemiz açısından bize yardımcı olacaktır. Peki patlayan duvar bloklarından çıkacak olan bu nesnelerin özellikleri nelerdir? Bomba patlamasının ateş gücünü arttırma, mevcut bomba sayısını arttırıp, bırakabilme, uzaktan kumanda tesisatı, duvarlardan geçme-hayalet modu, ekstra hak, geçici zırh, patenlerle hızlı koşma vb. daha birçok özellik bölümlerde sizleri bekliyor olacaktır.

Dyna Blaster oyununa dahil edilen diğer özellikler ise şu şekilde sıralanabilir;

  • 1-4 oyuncu aynı anda oynayabilir.
  • Bomberman patlayıcı aksiyonu
  • Tek kişi, Bilgisayara karşı veya arkadaşınızla birlikte oynayabilme
  • Bombaları saptayabilme ve uzaklardan arkadaşınızı havaya uçurabilme

    Oyundaki müzik ve ses efektleri de oldukça etkileyici hazırlanmış. Grafikler 2D (iki boyutlu) bir tasarım ile kuşbakışı olarak düşünülmüş ve bu olay da bize rahatça karakterimizi yönetim imkanı sağlamıştır.

    Sonuç olarak Dyna Blaster, bu türün meraklıları açısından kesinlikle kaçırılmayacak bir oyun. Herkese tarafımdan tavsiyemdir. İyi eğlenceler.
Dyna Blaster, bomberman, Labirent, oyun, bedava oyun, bedava Dyna Blaster
Bu Program İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?<
ADINIZ: MAİL:
MESAJINIZ:
Labirent
SEÇME PROGRAMLAR