KATEGORİLER
İSTATİSLİKLER
Toplam Kategori : 35 Yeni Programlar : 5 Bugün Güncellenen : 0 Bugün Eklenen : 0 Online Ziyaretci : 5
Ana Sayfa » Linux » Araçlar » Linux Dosya Yönetici

Sürüm : 1.01 Boyutu : 763 Kb Kullanım İzni : Ücretsiz / Tam Sürüm Dili : Ingilizce Platform : Linux Üretici Firma : : Giorgio Tani Software Eklenme Tarihi : 14-12-2010
PROGRAM HAKKINDA

Program Hakkında
File Tools yazılımının Linux uyumlu sürümüdür. File Tools, küçük boyutlu, ücretsiz bir dosya yönetim aracıdır. Yazılımın 4 temel işlevi bulunmaktadır. Yazılımla dosyalarınızı parçalayabilir, birleştirebilir, dosya karşılaştırması yapabilir, MD5 değerlerini elde edebilirsiniz.

File Tools yazılımı dosya parçalama işlemi için size birkaç farklı seçenek sunmaktadır. Dosyalarınızı kaç parçaya ayıracağınızı belirtebilirsiniz, isterseniz bu dosyaları hangi veri depolama aracına kaydedeceğinizi (Floppy Disk, CD) seçerek gerekli parçalamayı yazılımın kendisine yaptırabilirsiniz. İsterseniz değeri elle girebilirsiniz.

Yazılım belirttiğiniz iki dosya arasındaki karşılaştırma işlemini de oldukça ayrıntılı biçimde yapabilmektedir. Ayrıca yazılımın oldukça hoş bir arayüzü vardır. Gömülü bir tema ile gelmektedir. Kullanımı da çok basit olan bu yazılım; parçalama, birleştirme, dosya karşılaştırma, hash değeri elde etme konularında küçük boyutuna rağmen oldukça yeterlidir.

File Tools linux, linux dosya yönetme programı indir
Bu Program İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?<
ADINIZ: MAİL:
MESAJINIZ:
Linux Dosya Yönetici
SEÇME PROGRAMLAR