KATEGORİLER
İSTATİSLİKLER
Toplam Kategori : 35 Yeni Programlar : 5 Bugün Güncellenen : 0 Bugün Eklenen : 0 Online Ziyaretci : 0
Ana Sayfa » Şans Oyunları » LOTTORIX » LOTTORIX

Sürüm : 1.5.0 Boyutu : 11.5 Mb Kullanım İzni : Süre Kısıtlamalı Dili : Türkçe Platform : Windows 98/Me/NT/2000/2003/XP Üretici Firma : : CebirX Software Eklenme Tarihi : 17-03-2010
PROGRAM HAKKINDA

LOTTORIX dünyanın önde gelen 200`den fazla loto çekilişini destekleyen (Türkiye`den Şans Topu, Sayısal Loto 649 ve Süper Loto), İngilizce, Fransızca ve Türkçe dillerinde çalışan bir loto yazılımıdır. LOTTORIX`le geçmiş loto çekiliş sonuçlarını analiz edebilir, bu bilgiler doğrultusunda (kendi tercihlerinizi de ekleyerek) tahminler üretebilirsiniz. Kolay kullanım imkanı sunan tek sayfalık arayüzünden, topların seçtiğiniz tarih aralığında kaç kez geldiğini, en son ne zaman çekildiğini ve sıcak/soğuk sayı olmalarına göre değişen Güç Değerlerini izleyebilirsiniz.

Bu istatistik bilgileri doğrultusunda oluşturulan top havuzuna istediğiniz miktarda top ekleyebilir, dilediğiniz topları tamamıyla çekiliş dışı bırakabilir ya da banko rakamlar kullanabilirsiniz. Süper Loto gibi Bonus top olan çekilişlerde esas toplar ve bonus top için iki ayrı Güç Tablosu ve Top Havuzu oluşturulur.

Tüm ayarlarınızı, seçeneklerinizi ve oynadığınız kolonları kaydedebilir, gerçek çekiliş yapıldıktan sonra oyununuzu yükleyip, çekiliş sonucunu girerek bilet sonuçlarınızı değerlendirebilirsiniz.

Destek verilen pek çok loto veritabanı çekiliş bazında güncellenmekle beraber, çekiliş sonuçlarını kendiniz de girebilirsiniz.

Tüm bunların yanı sıra istatistik bilgilerini okumayı kolaylaştıran renkli toplar ya da kolonlara göre dizilim gibi pek çok faydalı işlevi vardır. Programdaki tüm işlevlerin kısa açıklamaları fare imleci ile üstlerine gelindiğinde açılan pencerelerden öğrenilebilmektedir.

Kullanıma ilişkin sorularınızı LOTTORIX yardım hattına gönderebilirsiniz. LOTTORIX`in kazanmanızda size de yardımcı olacağını umuyoruz.

LOTTORIX, şans oyunları, kart oyunları, loto, toto, şans topu, süper loto
Bu Program İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?<
ADINIZ: MAİL:
MESAJINIZ:
LOTTORIX
SEÇME PROGRAMLAR