KATEGORİLER
İSTATİSLİKLER
Toplam Kategori : 35 Yeni Programlar : 5 Bugün Güncellenen : 0 Bugün Eklenen : 0 Online Ziyaretci : 8
Ana Sayfa » Mac » Ses - Görüntü » Mac DVD Etiket Programı

Sürüm : 2.2.0 Boyutu : 44.2 Mb Kullanım İzni : Süre Kısıtlamalı Dili : Türkçe Platform : Mac OS X Üretici Firma : : Ashampoo GmbH & Co. KG Eklenme Tarihi : 28-08-2010
PROGRAM HAKKINDA

Program Hakkında
Ashampoo Cover Studio yazılımının Mac işletim sistemi ile uyumlu sürümüdür. Ashampoo Cover Studio, CD-DVD medyalar üzerine etiket hazırlamaya yarayan bir medya tasarım yazılımıdır. Yazılım LightScribe teknolojisine destek vermektedir. LightScribe üzerinde özel kaplama olan CD ve DVD gibi optik ortamların üzerine lazerle şekiller çizebilen teknolojiye verilen addır. Bu teknolojinin kullanılabilmesi için tabii ki öncelikle LightScribe teknolojisine sahip CD-DVD sürücü aygıtlarımızın olması gerekir.

Ashampoo Cover Studio yazılımının sahip olduğu yeni düzenleme aracı ile medyalarınız için istediğiniz biçimlerde tasarımlar ortaya koyabilir, mevcut tasarımlar üzerinde düzenlemeler yapabilirsiniz. Ayrıca yazılımın bünyesindeki hazır tasarımları kullanma imkanınızda bulunuyor. Yazılımla tasarımlar üzerinde renk, şeffaflık ayarı, aşağı-yukarı boyutlandırma gibi aklınıza gelebilecek her türlü düzenlemeyi yapabiliyorsunuz. Kullanımı da oldukça zevkli olan bu araçla CD-DVD kapakları oluşturmanız çok kolay.

Lütfen Dikkat: Yazılımın 40 günlük deneme sürümünü kullanabilmeniz için gerekli kodu buraya tıklayarak alabilirsiniz. Tam sürüm ücreti 19.99 dolardır.

Ashampoo Cover Studio mac, mac dvd etiketleyici
Bu Program İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?<
ADINIZ: MAİL:
MESAJINIZ:
Mac DVD Etiket Programı
SEÇME PROGRAMLAR