KATEGORİLER
İSTATİSLİKLER
Toplam Kategori : 35 Yeni Programlar : 5 Bugün Güncellenen : 0 Bugün Eklenen : 0 Online Ziyaretci : 13
Ana Sayfa » Oyun » Strateji » Madenci

Sürüm : 3.11 Boyutu : 1 Mb Kullanım İzni : Ücretsiz / Tam Sürüm Dili : Ingilizce Platform : Windows Tümü Üretici Firma : : Skitso Productions Eklenme Tarihi : 27-09-2009
PROGRAM HAKKINDA

Mine Bombers, günümüz oyunlarındaki standartlaşmış konulardan farklı bir senaryoya sahip, maden toplama ve savaş oyunudur.

Oyundaki ana göreviniz, bölümlerde bir yandan kıymetli madenleri toplayıp, diğer taraftan da canavarlarla mücadele etmeniz sizden istenmektedir. Tabii ki bu zannettiğiniz kadar da kolay olmayacaktır. Çünkü geçeceğiniz çeşitli aşamalarda her biri birbirinden farklı özelliklere sahip yaratıklarla karşılacaksınız. Bunların arasında el bombası atabilenler, sizden kat kat daha hızlı hareket edebilenler, yere asit atanlar gibi birçok varlıkta bulunmaktadır. Ama bu konuda tabii ki de boş değilsiniz. Oyunun en güzel tarafı da çok fazla sayıda silah ve mühimmat çeşidine sahip olması, bunların arasında polietilenler, polyesterler, c4 plastik patlayıcılar, mayınlar, uzaktan kumandalı bombalar, zaman ayarlı - parça tesirli yanıcı - yıkıcı patlayıcılar, alev tabancaları, yardımcı robotlar, tuzaklar ve nükleer bombalar bulunuyor.

Ayrıca oyuna iki kişilikte oynayabilme seçeneği dahil edilmiş. İnanın bu olay çok daha zevkli oluyor. Evinize gelen arkadaşınızla saatlerce sıkılmadan oynayabilir, ona sabotaj yapabilir veya ortaklaşa yaratık avlayabilirsiniz.

Oyun içerisindeki ses ve müzikler kulağa gerçekten çok hoş geliyor, ayrıca grafiklerde çizgi film kalitesinde yapıldığından sizi sıkacağını hiç zannetmiyorum.

Bütün bunların haricinde bir güzel olay daha var. Mine Bombers`te eğer isterseniz kendiniz de sıfırdan bölüm yapabilirsiniz. Bunun için de size yardımcı olması için kullanımı ve arayüzü çok kolay olan bir editör programı oyun paketine dahil edilmiş.

Sonuç olarak; Bu oyun konusunda yol kat etmiş, tecrübe kazanmış kimliğimle size tavsiyem bir kere de olsa deneyin. Boyutu düşük ve tamamen ücretsiz bir oyun. Şimdiden kolay gelsin, bol eğlenceler...

ÖNEMLİ AÇIKLAMA:

Oyun XP`de sorun çıkarırsa veya çalışmazsa DosBOX isimli programı kullanmanızı öneririz. Bu sayede sorunsuz ve eksiksiz olarak çalışacaktır.

Lütfen Dikkat: Eğer Mine Bombers oyunu için ek harita paketi isterseniz;

Oyun, Strateji, Mine Bombers indir oyna, bedava madenci indir oyna
Bu Program İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?<
ADINIZ: MAİL:
MESAJINIZ:
Madenci
SEÇME PROGRAMLAR