KATEGORİLER
İSTATİSLİKLER
Toplam Kategori : 35 Yeni Programlar : 5 Bugün Güncellenen : 0 Bugün Eklenen : 0 Online Ziyaretci : 13
Ana Sayfa » Araçlar » Sistem Yamaları » Microsoft .NET Framework

Sürüm : 3.5 SP1 Boyutu : 231 Mb Kullanım İzni : Ücretsiz / Tam Sürüm Dili : Türkçe Platform : Windows 2003/XP/Vista Üretici Firma : : Microsoft Corp. Eklenme Tarihi : 06-05-2009
PROGRAM HAKKINDA

Microsoft® .NET Framework 3.5 Service Pack 1,
.NET Framework 3.0`ı hedefleyecek şekilde geliştirilmiş uygulamaları çalıştırmak için gereken ortak dil çalışma zamanını ve ilişkili dosyaları yükler. Microsoft .NET Framework 3.5, .NET Framework 2.0 ve 3.0 üzerine inşa edilmiş birçok yeni özellik içermesi yanında, .NET Framework 2.0 Service Pack 2`yi ve .NET Framework 3.0 Service Pack 2`yi içerir.

Microsoft .NET Framework 3.5, Windows® için yeni yönetilen kod programlama modelidir. Görsel açıdan çekici kullanıcı deneyimlerine sahip uygulamalar oluşturmak, teknoloji sınırlarının ötesinde sorunsuz iletişim sağlamak ve çok geniş bir yelpazede iş süreçlerini destekleyebilmek için .NET Framework sürüm 3.0`ın gücünü yeni teknolojilerle birleştirir. Bu yeni teknolojiler Windows Presentation Foundation, Windows Communication Foundation, Windows Workflow Foundation ve Windows CardSpace`dir. .NET Framework 3.5, Windows Vista™ işletim sisteminin bir parçası olarak sağlanır; Windows Özellikleri Denetim Masası`nı kullanarak bu bileşeni yükleyebilir veya kaldırabilirsiniz.

Microsoft .NET Framework 3.5 paketi, yeni web protokol WCF servisleri içindeki AJAX, JSON, REST, POX, RSS, ATOM, WS gibi standartları destekler. Bu yeni sürümde Visual Studio 2008 WF, WCF, WPF servisleri teknolojisi de bulunmaktadır.

.NET Framework 3.5, .NET Framework 3.0 sürümüne eklenen yeni özelliklere ilavelerde bulunmuştur. Örneğin, Windows Workflow Foundation (WF), Windows Communication Foundation (WCF), Windows Presentation Foundation (WPF) ve Windows CardSpace`deki özellik kümeleri. Ek olarak .NET Framework 3.5, birçok teknoloji alanında, değişikliklerin bozulmaması için yeni derlemeler olarak eklenmiş bazı yeni özellikler içerir.

Bunlar aşağıdakileri içerir:

  • Dil ile Tümleştirilmiş Sorgu (LINQ) ve veri duyarlılığının derin tümleştirmesi. Bu yeni özellik, aynı söz dizimini kullanarak birçok türdeki SQL verisi, koleksiyon, XML ve DataSet projeksiyonlarını filtreleyen, numaralandıran ve oluşturan LINQ özellikli dillerde kod yazmanızı sağlar.
  • ASP.NET AJAX, en popüler tarayıcıların tümünde çalışan daha verimli, daha etkileşimli ve yüksek düzeyde kişiselleştirilmiş Web deneyimleri oluşturmanızı sağlar.
  • AJAX, JSON, REST, POX, RSS, ATOM ve birçok yeni WS-* standardı gibi WCF hizmetleri oluşturmaya yönelik yeni Web protokolü desteği.
  • WF, WCF ve WPF için Visual Studio 2008`de, yeni iş akışı kullanan hizmet teknolojisi dahil olmak üzere tam araç oluşturma desteği.
  • .NET Framework 3.5 temel sınıf kitaplığında (BCL) birçok ortak müşteri isteğini karşılayan yeni sınıflar.

    .NET Framework 3.5`in önceki yayım öncesi (Beta) sürümlerini yüklediyseniz, bu yüklemeyi çalıştırmadan önce Program Ekle veya Kaldır`ı kullanarak onları kaldırmanız gerekir.

    Lütfen Dikkat: Kurulum işlemini tamamlayabilmek için internet bağlantısı gereklidir. Az bir kısmı internet üzerinden yüklenmektedir.
Microsoft .NET Framework, Microsoft .NET Framework 3,5 indir, Microsoft .NET Framework indir, Microsoft .NET Framework 3.5 download, bedava Microsoft .NET Framework 3.5 indir
Bu Program İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?<
ADINIZ: MAİL:
MESAJINIZ:
Microsoft .NET Framework
SEÇME PROGRAMLAR