KATEGORİLER
İSTATİSLİKLER
Toplam Kategori : 35 Yeni Programlar : 5 Bugün Güncellenen : 0 Bugün Eklenen : 0 Online Ziyaretci : 0
Ana Sayfa » Oyun » Eski Oyunlar » Mortal Combat

Sürüm : 5.0 Boyutu : 1.26 Mb Kullanım İzni : Ücretsiz / Tam Sürüm Dili : Ingilizce Platform : Windows Tümü Üretici Firma : : Sega Enterprises Eklenme Tarihi : 22-04-2009
PROGRAM HAKKINDA

Bilgisayar oyunlarıyla haşır neşir olmasa bile herhangi bir kullanıcıya Mortal Kombat adını versek bize oyun hakkında bilgisinin olduğunu söyleyecektir. Street Fighter`a müptela olmuşken birdenbire Mortal Kombat`ın piyasaya girmesi herşeyi değiştirmiş, tüm oyun piyasasını allak pullak etmişti.

Oyun o kadar tutulmuştu ki içeriğindeki aşırı şiddet öğeleri ve kan sahneleri yüzünden birçok Avrupa ülkesinde yayınlandıktan hemen sonra yasaklanmıştı bile. Size seçim hakkı tanınan her karakterin ayrı özelliklerini kullanarak bölüm bitişlerinde Fatality denilen an geldiğinde, son darbeyi yapmak oyuna en büyük artıyı getiren özellik olarak tarihe geçti. Bunun bilincinde olan diğer büyük firmalar Mortal Kombat türevi oyunlar çıkardısalar da onun elde etmiş olduğu başarıyı maalesef yakalayamadılar.

Serinin bu versiyonu tarzının biraz dışına çıkarak platform yani ilerlemeye ve bölüm geçmeye dayanan bir konu haline gelmiş.

indir.com ailesi olarak hepinize iyi eğlenceler dileriz...

Mortal Combat, full Mortal Combat, free Mortal Combat download, Mortal Combat indir, bedava Mortal Combat oyna, bedava Mortal Combat indir, Mortal Combat kaydet, ücretsiz Mortal Combat yükle
Bu Program İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?<
ADINIZ: MAİL:
MESAJINIZ:
Mortal Combat
SEÇME PROGRAMLAR