KATEGORİLER
İSTATİSLİKLER
Toplam Kategori : 35 Yeni Programlar : 5 Bugün Güncellenen : 0 Bugün Eklenen : 0 Online Ziyaretci : 14
Ana Sayfa » İnternet » Sohbet - İletişim » Msn Göz Kırpma Programı

Sürüm : 1.20 Boyutu : 3.46 Mb Kullanım İzni : Süre Kısıtlamalı Dili : Ingilizce Platform : Windows Tümü Üretici Firma : : MessengerJump Eklenme Tarihi : 06-04-2009
PROGRAM HAKKINDA

Messenger Jump! MSN Winks Installer, MSN Messenger`ınıza yeni Göz Kırpmaları (İngilizce kullananlarda "wink", Fransızca kullananlarda "clin d`oeil" olarak geçmekte) görüntülemenizi ve yüklemenizi sağlar.

Yüzlerce değişik göz kırpmasını toplayan şirket bunları sizin kullanımınıza sunuyor. Sizin tek yapmanız gereken istediğiniz ya da beğendiğiniz göz kırpmasını seçiyorsunuz ve "Install this wink into MSN" (Bu göz kırpmasını MSN`de yükle) butonuna tıklıyorsunuz ve bu göz kırpması artık sizin.

Gelecekte de şirket birçok, daha fazla sayıda göz kırpması ekleyecek ve yapmanız gereken tek şey "Download more winks" (Daha fazla göz kırpması yükle) tuşuna basmak olacak. Size sadece programı yüklemek ve eğlenceyi katlamak kalıyor.

Kısıtlı sayıda göz kırpması ile gelen deneme sürümünün ardından programın tam sürümüne sahip olmak isteyenler 12$ ödemek durumundalar. Ayrıca şirket 30 gün geri ödeme garantisi veriyor.

Messenger Jump! MSN Winks Installer, msn göz kırpma programı indir, msn gözkırpma indir
Bu Program İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?<
ADINIZ: MAİL:
MESAJINIZ: