KATEGORİLER
İSTATİSLİKLER
Toplam Kategori : 35 Yeni Programlar : 5 Bugün Güncellenen : 0 Bugün Eklenen : 0 Online Ziyaretci : 14
Ana Sayfa » Mobil (Cep Tel. / PDA) » Internet » MSN Messenger

Sürüm : (Pocket Pc 2002) Boyutu : 5.37 Mb Kullanım İzni : Ücretsiz / Tam Sürüm Dili : Ingilizce Platform : Mobil Pocket PC Üretici Firma : : Microsoft Corporation Eklenme Tarihi : 23-04-2009
PROGRAM HAKKINDA

Sesli ve görüntülü iletişim kurmayı sağlayan ve büyük bir kullanıcı kitlesine sahip olan "MSN Messenger" programının mobil cihazlarda kullanılan versiyonu.

Üreticinin açıklaması :

Windows Mobile tabanlı Pocket PC ve Smartphone kullanıcıları MSN Messenger kullanabilir.

Artık Windows Mobile aygıtınızdan MSN Messenger`da oturum açıp diğerleriyle sohbet edebilirsiniz. Masaüstü bilgisayarınızda MSN Messenger kullanmaya alışkınsanız, mobil sürümünü de biliyorsunuz demektir. Bilmiyorsanız, öğrenmek çok kolay.

Toplantıya geç mi kaldınız? Hemen bir ileti göndermeniz mi gerekiyor? Herhangi bir tür Internet bağlantısı kullanarak, çevrimiçi arkadaş listenizdeki birine hızla metin iletileri gönderebilir, hatta birden çok kişiyle aynı anda etkileşimde bulunabilirsiniz.

Çevrimiçi arkadaş listeniz, arkadaşlarınızı izlemenize yardımcı olur. Sohbet penceresi ileti yazmanızı ve yazılanları okumanızı sağlar. Bildirimler, başkalarının sizinle iletişim kurmaya çalıştığı konusunda sizi uyarır. Sık kullanılan iletileri tek bir dokunuşla göndermek için `My Text` özelliğinden yararlanın. Tıpkı masaüstü bilgisayarda olduğu gibi, arkadaşınızın size yanıt yazmakta olduğunu görebilirsiniz. Karşınızdakiler yanıt yazarken mobil aygıtınız size bunu bildirir; böylece iletişim akışının daha düzenli ve rahat olması sağlanır.

Nasıl başlayabilirim?
MSN Messenger, Windows Mobile tabanlı Pocket PC ve Smartphone aygıtları için standart bir uygulamadır (2002 sürümü).

Aygıtınızda MSN Messenger`ı başlatmak için, tek yapmanız gereken Programlar menüsünden MSN Messenger`ı başlatmaktır (önce Internet bağlantısının kurulmuş olması gerekir).

Artık birkaç arkadaşınızı eklemeye ve Windows Mobile için MSN Messenger`ın sunduğu tüm değişik özellikleri denemeye hazırsınız.

MSN Messenger, MSN Messenger ingilizce, ingilizce MSN Messenger indir, free MSN Messenger, MSN Messenger download, yükle, indir
Bu Program İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?<
ADINIZ: MAİL:
MESAJINIZ:
MSN Messenger
SEÇME PROGRAMLAR