KATEGORİLER
İSTATİSLİKLER
Toplam Kategori : 35 Yeni Programlar : 5 Bugün Güncellenen : 0 Bugün Eklenen : 0 Online Ziyaretci : 10
Ana Sayfa » Ses - Video » Çeşitli » Msn Webcam Kayıt

Sürüm : 2.0.0 Boyutu : 1.91 Mb Kullanım İzni : Süre Kısıtlamalı Dili : Ingilizce Platform : Windows 2000/2003/XP Üretici Firma : : EjoyStudio Eklenme Tarihi : 31-03-2009
PROGRAM HAKKINDA

oRipa MSN Webcam Recorder ile basit ve hızlı bir şekilde sabit diskinize MSN web kamera anlık görüntülerini kaydedebilirsiniz. Bilgisayara web kamerayı bağladıktan sonra, programı çalıştırıp `record` tuşuna basarak kayıt işlemini başlatabilirsiniz.

Program, seçilen bir hedef klasöre yüksek kalitede AVI dosya biçimiyle görüntüleri kaydeder. Bu görüntüleri daha sonra bilgisayarınızda bulunan bir video oynatıcıyla seyredebilirsiniz (Windows Media Player, Real Player gibi).

Program MSN 6.0 ve üstü ile ya da Windows Live Messenger ile çalışır. Kayıt işlemi içinde isterseniz ses kaydı da seçebilirsiniz.

Programın kolay arayüzü ve karmaşık olmayan ayar yapısıyla çok rahat kullanım imkanı sunar.

Özellikler:

 • Mikrofon ve CD gibi ortamlardan ses alabilir. Kayıt yaparken ses kayıt türünü ayarlayabilirsiniz.
 • Web kamera yoluyla akan görüntüleri gerçek zamanlı olarak sıkıştırabilir. Bu sayede dosyalarınız sabit diskte fazla yer kaplamaz.
 • AVI dosya biçimi olarak kayıt yapar. Real Player, Media Player gibi çeşitli video oynatıcı programlarda seyredebilirsiniz.
 • MSN web kamera kaydı sırasında internette dolaşabilirsiniz.
 • Kolay kullanım. Kaydı başlat ve durdur tuşuyla işinizi yapabilirsiniz. Ayrıca kayıt tekniği hakkında teknik bilgiye sahip olmasanıza gerek yok.
 • Ayarlanabilir FPS (Saniyede ekrana verilen kare sayısı), çerçeve boyutu (çıktı videonun kalitesini ayarlamak için kullanılabilir) ve kullanıcı tanımlı kaydetme dizinine sahip.

  Gereksinim:
  Windows Live Messenger ya da MSN 6.0 ve üstü ile çalışır. Ayrıca DirectX 9.0 gerekiyor.

  Kısıtlama:
  Programın deneme sürümünde 60 saniye kaydetme zaman sınırı vardır. Ayrıca çıktı videoya program kendi adını ekler. Kısıtlamaları kaldırmak için satın almalısınız. Lisanslı fiyatı 25$`dır.
oRipa MSN Webcam Recorder, oRipa MSN Webcam Recorder indir, msn webcam görüntüsü kayıt, web kamerası görüntüsü kayıt etme programı
Bu Program İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?<
ADINIZ: MAİL:
MESAJINIZ: