KATEGORİLER
İSTATİSLİKLER
Toplam Kategori : 35 Yeni Programlar : 5 Bugün Güncellenen : 0 Bugün Eklenen : 0 Online Ziyaretci : 17
Ana Sayfa » Araçlar » Sistem Yamaları » .NET Framework Dil Paketi (x86)

Sürüm : 2.0 Boyutu : 1.7 Mb Kullanım İzni : Ücretsiz / Tam Sürüm Dili : Türkçe Platform : Windows 98/Me/2000/2003/XP Üretici Firma : : Microsoft Eklenme Tarihi : 06-05-2009
PROGRAM HAKKINDA

Üretici Açıklaması: .NET Framework Türkçe dil paketinde Türkçe için hata iletileri gibi çevrilmiş metinler bulunmaktadır.

.NET Framework dil paketlerinde İngilizce dışındaki diller için çevrilmiş metinler, örneğin hata iletileri bulunmaktadır. Bir Dil Paketi yüklenmedikçe, bu iletiler varsayılan olarak İngilizce görüntülenir. Tek bir bilgisayara her biri ayrı bir dil için olan birden fazla dil paketi yüklenebilir.

Gerekli Yazılımlar:

  • .NET Framework 2.0 (x86) : Bu dil paketini yüklemeden önce Microsoft .NET Framework 2.0 Yeniden Dağıtılabilir Paketi`ni (x86) de yüklemeniz gerekir.
  • Windows Installer 3.0 ( Windows Installer 2.0 veya sonraki sürümünü gerektiren Windows 98/ME hariç). Windows Installer 3.1 veya sonraki sürümü önerilir.
  • IE 5.01 veya sonraki sürümü : Tüm .NET Framework yüklemeleri için ayrıca Microsoft Internet Explorer 5.01 veya sonraki sürümünü çalıştırıyor olmanız gerekir.
.NET Framework Dil Paketi, .NET Framework Dil Paketi indir, .NET Framework Türkçe, .NET Framework Türkçe indir, bedava .NET Framework Türkçe
Bu Program İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?<
ADINIZ: MAİL:
MESAJINIZ:
.NET Framework Dil Paketi (x86)
SEÇME PROGRAMLAR