KATEGORİLER
İSTATİSLİKLER
Toplam Kategori : 35 Yeni Programlar : 5 Bugün Güncellenen : 0 Bugün Eklenen : 0 Online Ziyaretci : 15
Ana Sayfa » Araçlar » Sistem Yamaları » .NET Framework Yeniden Dağıtılabilir Paketi

Sürüm : 3.0 Boyutu : 50.3 Mb Kullanım İzni : Ücretsiz / Tam Sürüm Dili : Türkçe Platform : Windows 2003/XP/Vista Üretici Firma : : Microsoft Eklenme Tarihi : 06-05-2009
PROGRAM HAKKINDA

.NET Framework Sürüm 3.0, .NET Framework`ü kullanarak geliştirilen uygulamaları çalıştırmanız için gereksinim duyacağınız her şeyi içerir. .NET Framework 3.0 Windows Vista`nın öncüsü olarak gözükebilir. Çünkü Windows Vista programları .NET Framework çatısı altında yazılmıştır.
.NET Framework uygulamaları aslında gerçek kodlar içermez. .NET Framework`ün anlayacağı kodlar içerirler. Bu kodlar .NET Framework ile işlemcinin anlayabileceği kodlara dönüştürülüp size sunulur. Böylece Intel ve AMD sorunu yaşanmış olmaz. Eski yöntemde programların her işlemciye göre tekrar yazılmaları gerekirdi. Ama .NET Framework ile bu sorun ortadan kalmış oldu.

Üreticinin Açıklaması

.NET Framework sürüm 3.0, gelişmiş ölçeklenebilirlik ve performans, ASP.NET mobil denetimleriyle (önceki adıyla Microsoft Mobil Internet Araç Kiti) taşınabilir aygıt geliştirme desteği, Internet Protokolü sürüm 6 desteği ve Açık Veritabanı Bağlanabilirliği (ODBC) ve Oracle veritabanları ile ana dilde iletişim için ADO.NET sınıfları sağlar. Ayrıca, ASP.NET uygulamalarının güvenliğini pekiştirmek ve ayrı tutmak için kod erişim güvenliğinin kullanılmasını da sağlar.

.NET Framework Yeniden Dağıtılabilir Paketi, .NET Framework Sürüm 3.0, .NET Framework Sürüm 3.0 indir, bedava .NET Framework Sürüm 3.0 indir
4444 11.10.2009 - 13:49
ADINIZ: MAİL:
MESAJINIZ:
.NET Framework Yeniden Dağıtılabilir Paketi
SEÇME PROGRAMLAR