KATEGORİLER
İSTATİSLİKLER
Toplam Kategori : 35 Yeni Programlar : 5 Bugün Güncellenen : 0 Bugün Eklenen : 0 Online Ziyaretci : 17
Ana Sayfa » Güvenlik » Güvenlik Duvarı » PC Tools Firewall Plus

Sürüm : 4.0.0.45 Boyutu : 6.67 Mb Kullanım İzni : Ücretsiz / Tam Sürüm Dili : Ingilizce Platform : Windows 2000/2003/XP/Vista Üretici Firma : : PC Tools Eklenme Tarihi : 16-04-2009
PROGRAM HAKKINDA

PC Tools Firewall Plus, bilgisayarınıza internet veya ağ yoluyla üçüncü şahısların erişimini engelleyerek bilgisayarınızı koruyan güçlü bir kişisel güvenlik duvarıdır. Yazılım, ağa bağlanan uygulamaları izlemenize olanak tanıdığı gibi trojan, backdoor, keylogger ve diğer tehditleri durdurarak özel bilgilerinizin çalınmasını ve bilgisayarınızın zarar görmesini engeller.

PC Tools Firewall Plus, uzman bilgisayar kullanıcıları için değil, özellikle amatör kullanıcılar için gelişmiş teknolojiyle tasarlanmıştır. Yazılım, tanınan hareketlere ve ataklara karşı varsayılan güçlü engellemeyi aktif hale getirir; fakat deneyimli kullanıcıların özelleştirilebilir ağ savunması IPv6 desteği gibi kendi gelişmiş paket filtreleme kurallarını isteğe bağlı olarak oluşturabilmelerine de izin verir.

Düzenli güncelleme, gerçek zamanlı koruma ve kapsamlı ağ koruması ile bilgisayarınıza her türlü saldırıya karşı koruma sağlayan PC Tools Firewall Plus, her gün milyonlarca ev ve iş bilgisayarını çevrimiçi tehditlere karşı güvenli bir şekilde koruyan PC Tools ailesinin ürünüdür.

Yazılımın Genel Özellikleri

  • Siz bilgisayarınızda çalışırken, sörf yaparken ve oyun oynarken bilgisayarınızı her türlü tehditten korur.
  • Herhangi bir tehlike veya şüphe olmaksızın devamlı olarak akıllı otomatik koruma kullanır.
  • Kolay kullanımlıdır, acemi ve uzman kullanıcılar için tasarlanmıştır.
  • Bilinen saldırılara karşı bilgisayarınızı gelişmiş kurallarıyla korur.
  • Tamamen ücretsizdir ve hiçbir kısıtlaması yoktur.

    Biz casus yazılımlara, reklamlara ve diğer tehditlere karşı kapsamlı sistem koruması için PC Tools Firewall Plus yazılımını Spyware Doctor ile kombine bir şekilde kullanmanızı tavsiye ederiz.
PC Tools Firewall Plus, PC Tools Firewall Plus kaydet, bedava PC Tools Firewall Plus indir, full PC Tools Firewall Plus, free PC Tools Firewall Plus
Bu Program İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?<
ADINIZ: MAİL:
MESAJINIZ: