KATEGORİLER
İSTATİSLİKLER
Toplam Kategori : 35 Yeni Programlar : 5 Bugün Güncellenen : 0 Bugün Eklenen : 0 Online Ziyaretci : 7
Ana Sayfa » Ses - Video » Ses/Görüntü Düzenleyiciler » Power Sound Editor Free

Sürüm : 6.3.1 Boyutu : 13.6 Mb Kullanım İzni : Ücretsiz / Tam Sürüm Dili : Ingilizce Platform : Windows Tümü Üretici Firma : : Free Sound Editor Eklenme Tarihi : 26-03-2009
PROGRAM HAKKINDA

Power Sound Editor 6.3.1 hem hoş arayüzü hemde işlevselliği ile ses işleme programı meraklılarına hitap ediyor. İşlevlerine bakıldığında ve ücretsiz olarak kullanıma sunulduğu düşünüldüğünde başlangıç/orta düzey kullanıcılar için iyi bir alternatif.

Bu program ile CD’lerden dosya alarak veya kendi mikrofonunuzu kullanarak kayıt yapabilir, yaptığınız bu kayıtları çeşitli efektler ekleyerek ve ses yüksekliklerini ayarlayarak dilediğiniz gibi işleyebilirsiniz. Ayrıca bu kayıtları istediğiniz noktalarından kesebilir ve çeşitli eklemeler yapabilirsiniz. Bu kayıtları yapılmış olan değişiklikler ile tekrardan istediğiniz yere (pc,CD) kaydedebilirsiniz.

Programın uninstall seçeneği mevcuttur. Bilgisayarınızdan kaldırmak istediğinizde programlar bölümündeki kendi menüsünden veya Denetim Masası’ndaki program ekle/kaldır bölümünden sorunsuzca kaldırabilirsiniz.

Desteklediği ses formatları :

• Mp3
• Ogg
• Wave
• WMA

Programın free versiyonunun kendi içerisindeki menülerden ulaşabileceğiniz ve mevcut sürümünüzü yükseltebileceğiniz bir de deluxe versiyonu bulunmaktadır. Birkaç özelliğin daha eklenmiş olduğu bu versiyonuna $29.95 karşılığında sahip olunabilmektedir.

NOT: Power Sound Editor 6.3.1.‘in denemesi yapılarak sorunsuz çalıştığı görülmüştür. Ayrıca 39 ayrı virüs taramasından geçirilerek sizlerin kullanımına sunulmuştur.

ses kayıt programı indir, Power Sound Editor Free indir, full Power Sound Editor Free
ufuk 22.09.2009 - 07:41 deneyecez görecez
ADINIZ: MAİL:
MESAJINIZ:
Power Sound Editor Free
SEÇME PROGRAMLAR