KATEGORİLER
İSTATİSLİKLER
Toplam Kategori : 35 Yeni Programlar : 5 Bugün Güncellenen : 0 Bugün Eklenen : 0 Online Ziyaretci : 12
Ana Sayfa » Araçlar » Çeşitli » priPrinter

Sürüm : 2.0.2.730 Boyutu : 1.41 Mb Kullanım İzni : Özellik Kısıtlamalı / DeMo Dili : Ingilizce Platform : Windows 2000/2003/XP/Vista Üretici Firma : : Pelikan Software KFT Eklenme Tarihi : 12-05-2009
PROGRAM HAKKINDA

priPrinter sanal bir yazıcı sürücüsüdür. Program diğer yüklü yazıcılar gibi çalışır. Bir baskı öncesi önizlemeye bakabilir, düzeni değiştirebilir, sayfaları yeniden konumlandırabilir. Eğer broşür, poster, dergi ya da kitaba benzer çok sayfalı bir dosya yazdırılacaksa bu sayfaların dizilimi ve ince ayarı yapılabilirsiniz. Daha sonra gerçek yazıcıya belgelerinizi gönderebilir ya da buradan kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir dosyayı yazdırmak için herhangi bir program içinde Dosya > Yazdır yoluyla priPrinter seçilir. Daha sonra programın ana ekranı gelir ve buradan çeşitli ayarlar yapılabilir. Üstte bulunan çeşitli ayar simgesine, ayrıca belge ya da resmin üzerine fareyle sağ tıklanıldığında açılan ayar penceresinden değişiklikler yapılabilir. Bu ayarlar içinden kağıt türü, açı, sıkıştırma, ölçekleme, yazma yeri gibi seçenekler değiştirilebilirsiniz.

Ayrıca Insert menüsü içinden belgeye boş sayfa, benzer sayfa eklenebilir. Sayfa numarası, genel numara, resim, metin ve filigran eklenebilir. Bu sayede önemli belgelerinizi korumak için kendi isim, resim ya da damganızı ekleyerek bir çeşit koruma altına alınabilir. Filigranda Türkçe karakter sorunu da yok. Yine bu kısımdan yazı tipi, boyutu, renk, açı, saydamlık değerleri girilebilir.

Programın diğer özellikleri ise kısaca şu şekildedir:
 

 • 32/64 bit desteği mevcut. İnndireceğiniz 32-bittir.
   
 • Türkçe hariç çoklu dil desteğine sahip.
   
 • 3 boyutlu önizleme mevcut.
   
 • Baskı yapmak için kolaylık sağlayan ayar mevcut.
   
 • Fotoğraf yazdırır.
   
 • Broşür ve afiş yazdırır.
   
 • Küçük boyutlu.

  Kısıtlama ve lisans:
  Programın deneme sürümü tam işlevli geliyor, fakat bazı özellikler kapalı. Tam olarak yararlanmak için satın almalısınız. Lisanslı fiyatı ise 24.95€`dur.
priPrinter, sanal yazıcı programı, sanal yazıcı indir
Bu Program İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?<
ADINIZ: MAİL:
MESAJINIZ: